Прескочи до съдържание

Iberia - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

за имащите Avios - пуснали са промоция за 50% намаление, но само за избрани клиенти (много досадно, трябва да проверите дали сте избрани, вижда се чак след избиране на полет)

важи вероятно за полети от септември до средата на декември, няма официално съобщение, просто с търсене се вижда, не е ясно докога ще може да се резервира

миналата година пак имаше такава, по-напред беше около веднъж годишно за всички, но явно вече пробират...

за мен лично ще ми важи само за отиване (съобразявам се с ваканцията и няма как да тръгна преди средата на декември за да се върна до 15ти), ама мисля да букна спекулативно за декември, пък каквото стане...

ПП напомням, че авиосите са валутата на Бритиш Еъруейс, Иберия и Катар, като могат да се прехвърлят от една в друга, тоест да си съберете всички мили на едно място. Сметката в Иберия трябва да е от поне 90 дена валидна, за да може да се прехвърля от/към нея. Промоцията важи само от сайта на Иберия, тоест трябва да прехвърлите милите там.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Може ли скрийншот ? Само за техни полети или включва и партньорски?

 

Освен това , Иберия все още не са заредили календара след 30 март ( следващият летен сезон ‘24 ), което е повече от странно ( кеш и мили ).  Дано причината не е предстояща девалвация , а все още напасване на програмата предвид поглъщането на Еър Европа и/или ЛОИ в Париж .

Връзка към мнение

Може

Screenshot_20230505-064512.png

Това е Сао Пауло - Мадрид, економи пикова дата. 

Ами дано да не е девалвация, че тези $76 и без друго преди няколко месеца бяха с около 60 по-малко, а сега се плаща carrier surcharge.

 

 

ПП Само за полети на Иберия, Иберия Експрес и Еър Нострум

 

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
На 4.05.2023 г. в 22:35, neuromancer каза:

за имащите Avios - пуснали са промоция за 50% намаление, но само за избрани клиенти (много досадно, трябва да проверите дали сте избрани, вижда се чак след избиране на полет)

Тази промоция пак е активна както изглежда, с полети до февруари. Не съм пробвал още, че нямам компютър сега, но пише, че дали си избран проличава чак на края преди плащането, тогава се вижда намалена или пълна сума се иска.

 

ПП за съжаление тоя път не важи за мен

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Промоция за отстъпката за подаръчни карти на Iberia: вземете 10% отстъпка от сумата на подаръчната карта! https://www.flynous.com/iberia-gift-card/

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Разпродажба на Iberia  за полети до края на месеца
- вътрешни - на цени, започващи от 13-14€,

image.png.3164b08ee7821b198afcf6cef63ce029.png


- международни - на цени, започващи от 27€

image.png.f273ec0a7ef21cc48f00db57dcc70ae5.png

 

 

P.S. Интересно, че с бърза проверка на първо четене не открих отникъде да могат да се свалят през посредници, някой ако открие, нека свирне. 

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Иберия са ми пратили някакъв мейл за черен петък, може да поразгледате. Намаления в кеш, които обаче може би не важат от София, при липса на полети, и 50% намаление с мили за полети до 30 юни 24, което не ми върши работа, та не съм ги гледал подробно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Отново има 50% намаление от цената в Авиос, за избрани клиенти. Ако ви интересува, проверете като симулирате покупка, не уведомяват никого.

ПП важи за полети от 01/04 до 30/06 и 01/09 до 19/12 (без ваканцията и Коледа), само полети на Иберия

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.