Прескочи до съдържание

Iberia - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

От сайта на flylevel, като избера дати ме пренасочва към сайта на иберия, само че цените са разочароващи, меко казано, 500 евро без багаж и храна е абсурдно.Доколкото разбрах, иберия ще изпълняват полетите, в тяхната търсачка  ясно е обозначено, че тези полети са на flylevel, това което недоумявам е защо са по 500-600 евро и нагоре. Мизерници! Излизат 1 или 2 опции за около 300 евро, но са с интервал от няколко месеца между датата на тръгване и тази за връщане, ясно е че никой няма да си купи за такива дати въпреки цената.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

По темата с точките, в момента има промо по 1.1 цента: http://loyaltylobby.com/2017/03/25/british-airways-iberia-buy-up-to-100000-avios-at-1-1-euro-cents-each/?omhide=true

Връзка към мнение
Георги Матеев

Веднага когато обявиха полетите имаше много налични дати за всички дестинации. Стигах до крайния екран с плащане и всичко си беше ОК. Следващият път просто реагирайте по-бързо :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Всичко е точно с билетите на Иберия :) Днес купих през връзка в момондо.

А може ли да споделиш цена и дестинация?

Връзка към мнение

Барселона - Пунта Кана - Барселона за края на септември за 280 евро двупосочно :)

Благодаря!

Аз засега не успявам да намеря за Аржентина.

Връзка към мнение

По случай 25 годишнина на Iberia Plus - 25% отстъпка от цената на билета в мили или 25% бонус мили, ако се купи с пари. За резервации до 11 април и полети от 27 март 2017 до 15 юни 2017 и от 1 октомври до 15 декември.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

За Аржентина полетите са от 269 евро на посока вече. За Пунта Кана от Барселона има ретърн много дати за 197 евро.

 

Кога е силният сезон за Пунта Кана?

Редактирано от Kamen
Връзка към мнение

Не забравяйте, че тук е включен само ръчен багаж, поне от това, което виждам аз - трябва да доплатите 4 багажа - от София до Барселона с Раян и от Барселона до Пунта Кана с Иберия :)

Връзка към мнение
преди 46 минути , Sonic каза:

Не забравяйте, че тук е включен само ръчен багаж, поне от това, което виждам аз - трябва да доплатите 4 багажа - от София до Барселона с Раян и от Барселона до Пунта Кана с Иберия :)

Колко багаж трябва за 10 дена на плажна дестинация? ... 5 тениски, 3 къси панталони, сандали, кърпа за плаж и фотоапарат...

От три години (над 150 полета) не съм чекирал багаж (и съответно не са ми губили такъв) ;)

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

ами живот и здраве декември ще се ходи на плаж в Доминикана :) Барселона - Пунта Кана - Барселона директно от сайта на Иберия за под 190 евро на човек, таман си оползотворих милите от предното ми пътуване с тях

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 44 минути , logist13 каза:

ами живот и здраве декември ще се ходи на плаж в Доминикана :) Барселона - Пунта Кана - Барселона директно от сайта на Иберия за под 190 евро на човек, таман си оползотворих милите от предното ми пътуване с тях

Поотделно ли прави резервацията за всеки човек? Имаме мили за по 20 евро отстъпка? И ако е така няма ли да разхвърля местата?

Връзка към мнение
В момента, Kamen каза:

Поотделно ли прави резервацията за всеки човек? Имаме мили за по 20 евро отстъпка? И ако е така няма ли да разхвърля местата?

 

не, всичко на една резервация

Връзка към мнение
В момента, logist13 каза:

 

не, всичко на една резервация

ok, мерси, значи спадаш така само 20 евро нали? Милите на вторият пътник могат ли да се приспаднат и те?

Връзка към мнение
В момента, Kamen каза:

ok, мерси, значи спадаш така само 20 евро нали? Милите на вторият пътник могат ли да се приспаднат и те?

 

ами на мен директно ми даде 40 евро за 7400 точки; отиването до Барса с Ryan го уредих, 30 евро мисля е добре; връщането ще се мисли по-нататък :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Всъщност полетите от Барселона до Пунта Кана са на Level - нова нискобюджетна компания на Иберия, Бритиш, Еър Лингъс и Вуелинг, алтернатива и конкуренция на Norwegian. Съществува от месец и започва да лети от юни.

Нискобюджетна е в истинския смисъл на думата - при най-евтината тарифа няма дори храна, освен ако не платиш още 35 евро на човек.  Ръчният багаж е с размери на голям салонен на уиз, а за чекиран се плаща допълнително. 

На сайта на Иберия е написано, че полетът е на Левел, но опериран от тях, защото ще използват екипажите и самолетите на Иберия. 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.