Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Редовно ми изплащат сумата от ЕбуйКлуб, сравнение с другите КЕШБЕК сайтове, този работи доста бързо. Убедете се сами.

post-4485-0-85458800-1449306849_thumb.png

Редактирано от meseci
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Относно http://www.ebuyclub.com/и техните 15% към Hotels.com: 

402 евро цена през ebuyclub

371 евро цена при директно посещение на hotels.com

Цените са за същия хотел и дати. 

Връзка към мнение

Само едно уточнение: за букинг.ком ти трябва английска банкова сметка, както е описано в началото на темата :)

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Някой пазарувал ли е от eBay.co.uk през topcashback.co.uk? Интересува ме след колко време статусът става payable, защото на мен постоянно ми сменя estimated payable in 6 weeks-7 weeks-8 weeks-12 weeks. И така все се отдалечавам :)

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Това може да представлява интерес за някого:

 

earnaway-emailsolus1v2.png

 

 

Става въпрос за сестрински портал на "Quidco" :)

 

http://www.quidco.com/earnaway/

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

През Topcashback UK вече може да се ползва cashback от Ryanair и за полетите от София. Ето я актуалната таблица с групите:

http://www.topcashback.co.uk/images/media/RyanairCommissionGroups.xlsx

 

Group 1 Flight: N/A
Group 2 Flight: 1.01%
Group 3 Flight: 1.51%
Group 4 Flight: 1.76%
Group 5 Flight: 2.02%
 
С други думи, на полет до Кьолн от EUR 9.99 могат да се изкярят цели 20 стотинки  :lol:
Редактирано от Ilian359
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Само за регистрация през Topcashback UK в сайта TransferGo ,дават 0,55 паунда.Плащат през Пейпал.Ако се забави кешбека ,пишете на Topcashback.Поне аз така го получих.Ryanair приемат Пейпал.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Някой, който ползва Quidco и не живее в UK, блокират ли ви достъпа? Дали от ЕС ням проблеми, че от Бразилия ме блокират вече. А през VPN не съм сигурен дали ще мога да си изтегля парите, даваше ми някаква грешка...

Връзка към мнение

Изтеглх към Пейпал преди няколко дни. За сега не съм имал проблеми, въпреки че често ми се появява съобщение, че трябва да ползвам юк версията на сайта от който пазарувам. Това от Белгия. На приятели в България им искаха извлечение от банкова сметка, че сумите от кк са платени.

Връзка към мнение

Аз въобще не мога да отворя сайта без VPN, това от няколко дни. А с VPN като опитам да изтегля към Пейпал ми дава system error (и днес също). Иначе имам и английска банкова сметка, но не знам дали оттам ще мине. Вероятно трябва да изчакам да мина през Хийтроу някой ден и оттам ...

Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...

https://www.topcashback.co.uk/booking-buddy-uk/

На ден може да се търсят полети до 3 пъти и за всяко търсене дава 2 английски пени,за деня-6,за месец -1,8 паунда.Кешбека ми го превеждат на другия ден и е може да се тегли след 1-2 месеца в Paypal.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Искам да намаля цената на един хотел, но с линк от приятел в букинг не става-пише че за този хотел не може да се ползва. Сега гледам в пести.бг , напр. ако резервирам през агода, кешбека е 6%, но пише - "Кешбека ще бъде отразен като "готов" във Вашия профил между 30 и 60 дни след напускането на хотела. "

В кой профил го връщат- в сайта на агода или на пести.бг? Не го ли връщат по картата с която е платено?

Връзка към мнение

ако пести.бг e кешбек сайт, връщат парите в профила в сайта и оттам си ги теглиш по някакъв начин, евентуално като се натрупа някаква минимална сума (прочети условията)

Връзка към мнение

http://pesti.bg/retailers.php?cat=15

той препраща към букинг, агода и др. и като се влезе през тия линкове тогава давал кешбека. Значи в профила в букинг или агода ще се върне сумата. 

Връзка към мнение
преди 7 минути , stani.m каза:

Значи в профила в букинг

Както вече ти обясниха, няма да се върне в профила в Booking, а в профила в пести.бг. Освен това не знам дали си обърнал внимание на този надпис: 

Цитат

Booking.com - Букинг.ком (спряна)

 

Поради проблеми с Booking.com, в момента не можем да Ви предложим кешбек по тази оферта. Моля вижте другата оферта на Booking.com предлагаща 4% кешбек. 

 

 

Редактирано от chandni
Връзка към мнение

За Агода пише 5%. От това, което проверих, всички оферти са с по-нисък кешбек от английските портали.

Връзка към мнение

Аз ползвам единствено американската версия и съм изключително доволен , всички хотелски сайтове са между 6-11% кешбек. Жалко само , че ММТ ги няма 😃

 

 

 

EC235AB7-0BFE-4982-9FD9-D437A0F997DA.jpeg

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Имам регистрация там, сега влязох пак да попрочета, че нещо не са ми ясни. Даже и паролата си бях забравила. Доколкото разбрах връщат кешбека в профила в сайта, и после чрез пейпал примерно мога да го усвоя, така ли е? Не може по обикновена кредитна карта? Пейпал профила бях го закрила, нов трябва да направя.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.