Прескочи до съдържание

Търся евтина нощувка близо до летище София


vellinna

Препоръчани мнения

Здравейте!

Уредих самолетните билети, сега търся нощувка и ми трябва помощ.

Спрях се на Ибис София, че е близо до летището и има трансфер, но не мога да намаля цената.

Приемам и други предложения. Трябва ми една нощувка за възрастен и дете на 9 години, за 6,07,2015.

 

 

Връзка към мнение

По принцип тези трансфери не са голяма придобивка за София. Средно едно такси би било 10лв, и може да си изберете смело хотел и без трансфер. А има и метро вече.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

По принцип тези трансфери не са голяма придобивка за София. Средно едно такси би било 10лв, и може да си изберете смело хотел и без трансфер. А има и метро вече.

И с метрото мога ли да се класирам за полет в 6,00 или 6,30,да не говорим за 5,30?И има ли със сигурност услугата трансфер АТМ хотел,защото веднъж се опитах да се свържа с тях да потвърдят неуспешно.А колкото до такситата - благодаря :)

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Цената в Ибис е 49 евро през Venere.

В АТМ Хотел сме били вече, трансферът не е безплатен, а когато трябваше да потвърдя колата за трансфера- никой не отговори на телефона и си взех такси. Последно трансфера беше 5 лв. на човек.

Но и нямат свободни стаи сега.

Пристигаме късно вечерта с дъщеря ми и сме с 3 куфара. На следващия ден пътуваме за Бургас със първия полет. Предпочитам да не търся хотел в София, от гледна точка на времето което ще отиде в пътуване в двете посоки.

Редактирано от vellinna
Връзка към мнение

И има ли със сигурност услугата трансфер АТМ хотел,защото веднъж се опитах да се свържа с тях да потвърдят неуспешно.

 Ползвали сме паркинга на АТМ хотел и трансфер до летището има със сигурност.

Връзка към мнение

А колкото до такситата - благодаря :)

Винаги съм предпочитал таксита пред трансфер, навсякъде по света. И аз пътувам с деца.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Винаги съм предпочитал таксита пред трансфер, навсякъде по света. И аз пътувам с деца.

Някъде по света и аз ги предпочитам,но не и в София.Рано сутрин или късно вечер съм попадал на такива,които да си призная ми се е искало да ги отстрелям :(.Затова при последното ми пътуване за Лондон с Wizz предпочетох цяла нощ да вися на летището- терминал 1  :(

Редактирано от traveler
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако часовете съвпадат с работещ градски транспорт, хотел Монтесито/бившето Горублянско ханче/, само минавате през паргинга на Джъмбо и хващате автобус 384, за 25 мин.стига до Терминал 2, от спирка р-т Александрия има малко пеша до Т1.

Ето му разписанието http://www.sofiatraffic.bg/bg/transport/schedules

Връзка към мнение

Ползвала съм шатъл последно през м.май - включен в цената на стаята на АТМ Център, но трябва да сте били в хотела първо. Шатъла е платен ако искате да ви вземе от летището, а след това да нощувате в хотела.

И чак пък да няма места...няколко пъти съм ползвала хотела и по-скоро е празен, отколкото пълен.

Връзка към мнение

Там в този район, на АТМ хотела е и Best Western Hotel Expo, през галахотелс излезе 45Е :) , доста по-ниско от други места, в букинг този хотел  е офериран и с безплатен шатъл до летището, може да се обадите да питате.

Връзка към мнение

Шатъла е безплатен при нощувка или при ползването на паркинга. Ползвала съм го поне 10 пъти, дори и за паркиране по 2 седмици, излиза средно 2 лева на ден, а и като те закарат до летището си е направо без пари. Ако обаче ползваш и връщане, то тогава плащаш 5 лева за обратната посока.

Връзка към мнение

Благодаря на всички.

Резервирах хотел Кабу. 80лв нощувка и закуска, дете на 9 години безплатно.

За АТМ Център и аз бих казала, че е по-скоро празен, но за втори път ми се случва да нямат свободни стаи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Не знам каква е цената в Ибис, но тук http://www.atm-hotel.comсредната цена на нощувка е 60лв и е включен безплатен трансфер до летището. ;)

Също така да обърна внимание на тези, които имат кредитна/дебитна карта от ЦКБ, че могат да ползват 20% отстъпка за хотел АТМ. ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.