Прескочи до съдържание

Здравейте и от мен!


Препоръчани мнения

Както разбирате, казвам се Любина. Приятелите ми ме наричат "скитня", обичам да пътувам, но не винаги желанията ни съвпадат с възможностите. Пътувала съм единствено на територията на Европа (и мъничко САЩ, но преди много много години). В момента живея в Белгия и с удоволствие бих се включила със съвети за пътуване из страната. Обичам да пътувам основно с автомобил, но не отказвам самолетните пътувания. 

 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Брюксел. Използваме почти всеки свободен уикенд и пътуваме из страната и близките околни. Мисля, че бих могла да съм от полза на хората, решили да посетят Белгия, особено ако става дума за автомобилен туризъм. :)  За съжаление, с хотелите не съм съвсем на ясно (все пак Белгия по диагонал не е никак голяма като разстояния), но паркингите познавам общо взето добре.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Брюксел. Използваме почти всеки свободен уикенд и пътуваме из страната и близките околни. Мисля, че бих могла да съм от полза на хората, решили да посетят Белгия, особено ако става дума за автомобилен туризъм. :)  За съжаление, с хотелите не съм съвсем на ясно (все пак Белгия по диагонал не е никак голяма като разстояния), но паркингите познавам общо взето добре.

 

Може да пуснеш една тема тук: http://magelanci.com/forum/59-%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D1%8E%D0%BA%D1%81/

 

Не е задължително да е отговор на въпрос, прости си разкажи какво е за теб Брюксел, интересни места, най-добрия шоколад и вафли (гофрети) и т.н. :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.