Прескочи до съдържание

Дюселдорф - Рейкявик от 91€


Препоръчани мнения

Константин

Авиокомпания: Air Berlin


Маршрут:: Dusseldorf - Reykjavik


Цена:: 91


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 24.05.2016


Примерна дата на връщане:: 01.06.2016


Сайт за резервиране:: jetcost.fr -> Go Voyajes, eDreams


Период на резервация:: Сега


Период на пътуване:: Маи - Юни 2016

Нелоша оферта. :)  Трябва да се поиграе с датите.

Wizzair още не са обявили полети за този период, но до тогава с късмет лесно ще се намерят билети от по 10-15 eu на посока от София до Дортмунд.

След това за около 20 eu на посока (бус ~25min +влак зона B, 50 min) се стига до Dusseldorf Airport.

 

post-2786-0-47112000-1436207838_thumb.jpg

Редактирано от Константин
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

..или до Дюселдорф с Бг Еър

 

Да не казваме ХОП за след година. :)  DUS <= BUD, нали се сещаш. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

O... много е хубаво това......жалко че по това време - Северното сияние се изпуща, но вземете ме във вашата компания, ако има едно място....:) :0 :) 

Връзка към мнение

Къде е нашият отбор от онази прословута магеланска салфетка, да се ориентираме към купуване за юни месец.

Това според мен е страхотна оферта и не е лошо да действаме.....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имайте предвид, че цените от 90 евро са с доста трудно откриваеми карти. Цена с Маестро или Дайнърс около 100 пари.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Константин

Да, няма как да се види сиянието, но пък това е перфектното време за лятна обиколка. Края на Май се води още mid-season, по-евтино е и обикновено има отстъпки навсякъде. Отделно Май и Юни са месеците със статистически най-малко валежи.

Честно казано много се замислям за Road Trip около 1800 км около острова....  :rolleyes:  Има дати 24.05-08.06 за 106eu ..точно пълни 14 дни. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, няма как да се види сиянието, но пък това е перфектното време за лятна обиколка. Края на Май се води още mid-season, по-евтино е и обикновено има отстъпки навсякъде. Отделно Май и Юни са месеците със статистически най-малко валежи.

Честно казано много се замислям за Road Trip около 1800 км около острова....  :rolleyes:  Има дати 24.05-08.06 за 106eu ..точно пълни 14 дни. 

Хайде, ако се навиваш, свиркай да идвам и аз с теб за голямата обиколка на острова (пък може и по-малка)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Каквото се гласите за 14-дневна обиколка на острова,това дали сте си купили билети от 100 или от 300 евро процентно няма много да се отрази на общата сума.

Константин,думата отстъпка най-вероятно не съществува в исландския език :)

Общата обиколка на острова,като пропуснах западните фиорди,излезе около 2 500км.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз вече си купих билетите. Излезе ми по-скъпо, защото нямах точната карта, на Емо Чакалов го е казал добре, че някое евро не е съществено  при 14 дни в Исландия....

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Константин

И аз купих за 24.05-08.06. Имайте предвид, че примерно Visa Entropay  може да се извади за 2 мин от entropay.com и се зарежда с 4.95% такса.

Връзка към мнение

От Берлин има за 118 директно от сайта на AirBerlin.

 

 

ЕДИТ:  Сега виждам, че Wizz не летят до Берлин, защо съм останал с такова впечатление не знам....

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение

Ако има още желаещи, да направим магеланска групичка за тези дати   24 май - 8 юни 2016 , пълна обиколка на острова

С удоволствие бих се включила, но гледам да си пазя отпуската за Куба/ Мексико или Австралия ако ми дадат виза... За Исландия съм се замислила 24.03-28.03, когато в Англия са почивни дни, но не намирам евтини билети засега :(

Връзка към мнение

O... много е хубаво това......жалко че по това време - Северното сияние се изпуща, но вземете ме във вашата компания, ако има едно място.... :) :0 :)

Хайде Зори, засега сме двама, има още две места. Купувай билетите, другото остави на нас....

Връзка към мнение

Лидия, нали знаеш, че щом тогава в Англия е някакъв празник и са почивни дни билетите точно за тези дати сигурно няма да са най-евтините?

Да, има такава вероятност. Аз се бяг засилила да купувам билети за 125 паунда с Iceland Air, но ти ме разубеди като каза, че сте намерила евтини с EasyJet и реших да изчакам, но може и да съм сгрешила...

Връзка към мнение

Е, може, то гаранция няма, но пък може да не си. Аз честно казано не разбрах тогава, че е празник, но пък и да вдигнат разликата е голяма от 125 паунда. Надявам се да спечелиш, аз поне така мисля де.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Така като гледам компанията се е заформила, Браво!...и билети сте си купили...14 дни, хубава обиколка ще стане ...за мен малко са ми много  14 дни, ще остана после без отпуск ...:(....ще следя със радост новините, ако има някой мераклия за една седмица.....или те пак вече ги няма онези цени...:(

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Хайде и аз да се включа за Исландия, от много мислене накрая купих билети незнам дали не избързах,ама и да съм вече купих 24.06-29.06.2016 с Бритиш за 230 паунда с багаж за двама.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.