Magelanci.com използва бисквитки. Повече информация

Георги

Отчитане на магелански мили - текущ статус

47 мнения в тази тема

Вместо да ми пишете след като приключите някое пътуване вече ще е необходимо само да пуснете предварителна заявка, а в тази тема ще бъдете информирани дали милите ви вече са отразени в профила, ако случайно не забележите нарастването им :)

Отчитането ще става обикновено в първите 10 дни на месеца за предишния месец. 

Към днешна дата, 13.07.2015, всички мили трябва да са отчетени по профилите за резервации и пътувания приключени до 30.06 включително. 

4 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Всичко за август вече е отчетено по профилите също. Съжалявам за забавянето, но от booking.com се замотаха. 

Между другото, когато вече отворите сайта им през нашия линк трябва да видите и логото на магеланци, пробвайте: http://booking.com/?aid=368032

16 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Между другото, когато вече отворите сайта им през нашия линк трябва да видите и логото на магеланци, пробвайте: http://booking.com/?aid=368032

Само в Букиинг ли?

Ами в другите партньорски сайтове?  Някакси  става много приятно като видиш логото в големите резервационни сайтове!

3 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Само в Букиинг ли?

Ами в другите партньорски сайтове?  Някакси  става много приятно като видиш логото в големите резервационни сайтове!

Скоро и в agoda, може би и в rentalcars. Явно холдинга около тези компании се е решил на това, да има все пак и някакво партньорско брандиране :)

2 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Отчета за септември се бави, не по моя вина. За беда, няма да мога да обърна внимание до края на месеца. Но всичко ще бъде зачетено и нищо няма да бъде пропуснато :)

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Всички мили от август вече са отчетени. 

Сподели това мнение

Връзка към мнение

И милите за септември са отчетени. 

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Милите за октомври ще се позабавят до края на месеца, booking напоследък доста се бавят. Ако на някой му трябват по-бързичко за да си поръча календар и потвърди, че октомврийската му резервация е била безпроблемна, ще ги отпуснем малко на кредит :)

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Аз имам и от октомври, и от ноември.

И се надявам да си получа картата, че ми писна да пътувам като анонимник някакъв, като гол съм:)

3 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

И се надявам да си получа картата, че ми писна да пътувам като анонимник някакъв, като гол съм :)

Коя карта имаш предвид? :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Коя карта имаш предвид? :unsure:

Тагчето за багаж, вероятно :)

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Тагчето за багаж, вероятно :)

Точно:)

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

И се надявам да си получа картата, че ми писна да пътувам като анонимник някакъв, като гол съм :)

Sun4o...ти като в оня виц, пусни поне един фиш, бе :) Не си ми заявил твоите резервации, пусни ми ги на лично и ще си получиш точките като мине отчета. 

2 магеланци харесват това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Отчетени са милите до 31.10 включително. 

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Отчетени са милите до 01.12 включително.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Имам билети на flydubai  за Малдивите, Имам резервации в booking. Може би ще направя промени в хотелите и не са окончателни. Ще купувам билети с wizz а имам и вече закупени за май. Как да ги регистрирам за бонус програмата?

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Имам билети на flydubai  за Малдивите, Имам резервации в booking. Може би ще направя промени в хотелите и не са окончателни. Ще купувам билети с wizz а имам и вече закупени за май. Как да ги регистрирам за бонус програмата?

От изброените от теб единствено booking участват и ще трябва резервацията да е направена през линка на форума. Как да си пуснеш след това заявката виж тук: http://magelanci.com/topic/3214-%D0%B7%D0%B0%D1%8F%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0/

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Благодаря! Вече съм резервирала в  booking и не би било удачно да ги анулирам, защото няма да получа тези цени. За следващи резервации в booking ще знам как да подходя.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Благодаря! Вече съм резервирала в  booking и не би било удачно да ги анулирам, защото няма да получа тези цени. За следващи резервации в booking ще знам как да подходя.

Точно. Нямаме бърза работа :)

Да добавя, че се надявам етикетите да може да се купуват и с пари след известно време, а точките да водят до частична отстъпка от цената или нещо такова. В процес на мислене е тази схема. 

Сподели това мнение

Връзка към мнение

ОК! Ще почакам за етикетите. Аз имам доста нощувки в booking през периода февруари - август 2015, но едва ли може да се регистрират за минал период.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

ОК! Ще почакам за етикетите. Аз имам доста нощувки в booking през периода февруари - август 2015, но едва ли може да се регистрират за минал период.

Не може за съжаление.

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Отчетени са милите до 31.12 включително.

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Отчетени са милите до 31.01 включително.

1 магеланец харесва това

Сподели това мнение

Връзка към мнение

Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

l_150.jpg

За нас

h_500.jpg

Magelanci.com е общество на хора, завладени от магията на пътешествията. От първоначалната тръпка до самолетния билет, планирането и самото пътуване – ние сме тук да си помагаме, споделяме и съпреживяваме. 

Екип

• Георги
  • neuromancer
  • cck
  • Mary