Прескочи до съдържание

Нов подфорум за carpool или споделяне на автомобил


Препоръчани мнения

Споделеното пътуване отдавна е полезна практика, а между съмишленици - нещо важно.

 

Давам процедурно предложение в сайта да се направи много по-голяма глава за него, за да може всеки да публикува и да ползва такава информация.

 

Ето, някои от нас се готвят за Събора в Рожен (идните петък-неделя), що пък да не качим някой събрат/сестра. Особено на връщане, когато последният автобус от Пампорово за София е в 15.50 ч. Това е само пример, но той показва полезността на такава секция.

 

Преди време Георги (тоз юноша бледен) първоначално отхвърли предложението ми за "Търся си спътник", впоследствие то биде прието и, струва ми се, неколцина се "сдушиха", че и отидоха заедно до интересни места.

 

Ха да се напием на Рожен. Напиване космическо. Капитанино бре, случайно да си там, на Рожен? :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз съм отворен за идеята, стига да има достатъчно интерес...а за сега не изглежда да има такъв. Но може да направим един подфорум по подобие на търсенето на спътник. Трябва да се помисли и за условията, смятам изрично да е посочено, че се разделят само разходи по горивото...да не ни погнат същите институции, които подгониха UBER-a :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Това ще е полезно - както в БГ-, така и в ЕУ-, па защо не и междуконтинетален вариант. Дай Боже след време и в междупланетен. Интересът сам ще дойде, ако върши работа, а то ще го прави, тъй че отпочвай.

 

Ето, опитай едно "шерване" до Велинград като начало...

 

То не може само аероплани и "аероплански" хроники... :)

Връзка към мнение

Това ще е полезно - както в БГ-, така и в ЕУ-, па защо не и междуконтинетален вариант. Дай Боже след време и в междупланетен. Интересът сам ще дойде, ако върши работа, а то ще го прави, тъй че отпочвай.

 

Ето, опитай едно "шерване" до Велинград като начало...

 

То не може само аероплани и "аероплански" хроники... :)

А с яхти може ли! :)  :)

Майтапа настрана,приветствам идеята!

Връзка към мнение

Еми хайде, имаме ново подфорумче, да видим как ще потръгне: Carpool - споделено пътуване с кола.

 

Пуристите може да дават предложения с какъв български термин да заменим carpool, аз поне не се сещам :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Еми хайде, имаме ново подфорумче, да видим как ще потръгне: Carpool - споделено пътуване с кола.

 

Пуристите може да дават предложения с какъв български термин да заменим carpool, аз поне не се сещам :)

 

Ами „споделено пътуване (с автомобил)“ бе, Основател! :)

 

Или „Оптимизиране на показателя л/човек/км при пътуване с личен автомобил“ :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.