Прескочи до съдържание

Air Asia - програма за лоялност BIG


Препоръчани мнения

аз също сега купувам вътрешните полети в Тайланд :) Ако имаш примерно Маестро карта (или някоя от другите карти от тази тема "rumbo/edreams/budgetair 23-69 eur отстъпка от билети") може да пробваш примерно през rumbo.es, където дават 10 евро отстъпка, в сравнение ако купуваш директно от сайта на airasia

Така губиш обаче точките от програмата им, а при еър азия ги добавят за всички пътници на този купил билетите + често имат промоции да летиш за малко точки. Като гледам двама човека с толкова полети ще събере не малко.

Връзка към мнение

T.E.Lawrence, a кое си заслужава повече точки или 90$, защото сега като разгледах цените през rumbo.es ми излизат с толкова по-малко билетите.

 

christuff, благодря, през Куала Лумпур излиза с 30$ на човек по-евтино и вероятно ще се възползвам. Предполагам няма нужда от визи или нещо подобно?

Редактирано от livfc
Връзка към мнение

T.E.Lawrence, a кое си заслужава повече точки или 90$, защото сега като разгледах цените през rumbo.es ми излизат с толкова по-малко билетите.

 

christuff, благодря, през Куала Лумпур излиза с 30$ на човек по-евтино и вероятно ще се възползвам. Предполагам няма нужда от визи или нещо подобно?

За Малайзия нямаме нужда от визи,не се притеснявай за това. ;)

Връзка към мнение

T.E.Lawrence, a кое си заслужава повече точки или 90$, защото сега като разгледах цените през rumbo.es ми излизат с толкова по-малко билетите.

 

 

Ако нямаш намерение да се връщаш из региона 90$ са си 90$. :) Ако мислиш скоро да се връщаш пак  и ще следиш промоции, точките могат да се окажат по изгодни като са в промоция. Аз летя често из региона и за мен точките са по ценни. Имат дори от 0  и двуцифрени точки полети при големи промоции. Друго мое мнение, което не се споделя от много хора във форума, предпочитам директно да купувам от компанията без посредници и да не треперя после ще ми мине ли номера или не и дали нещо по трасето няма да се обърка.  Така че ти си прецени. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Наистина ли има такова правило за точките с Air Asia? Обикновено авиокомпаниите начисляват точки за полета, без значение как си купил билета (стига да не е безплатен и подобни)

Връзка към мнение

Още малко спам по темата, но нямам време да търся сега - тези точки от Airasia - има ли срок, в който трябва да се използват - примерно до 1 година трябва да се използват, след 1 година са невалидни?? Съжалявам за тъпия въпрос :)

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Наистина ли има такова правило за точките с Air Asia? Обикновено авиокомпаниите начисляват точки за полета, без значение как си купил билета (стига да не е безплатен и подобни)

Трябва да си регистрираш BIG акаунт и с него да купиш билетите от страницата им. Прибавят се след летенето. Не можеш и да заявиш точки за полет със задна дата. ( Както примерно с катарците да си направиш акаунт впоследствие и да искаш точки за полет до 6 месеца назад, когато още си нямал регистрация или не си бил логнат при купуването.)

 

Едит: Всъщност това са го променили частично, ако си забравил big id -то и го дадеш впоследствие, пращаш искане да ти ги добавят, но задължително трябва вече да си бил big id member към момента на купуване на билета.

 

Още малко спам по темата, но нямам време да търся сега - тези точки от Airasia - има ли срок, в който трябва да се използват - примерно до 1 година трябва да се използват, след 1 година са невалидни?? Съжалявам за тъпия въпрос :)

Валидни са 36 месеца от получаването. :)

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.