Прескочи до съдържание

Здравейте


Препоръчани мнения

Здравейте, здравейте,здравейте,

от както преди 5 години за първи път в живота си прекрачих границата ни и заминах във Венеция за кратка екскурзия, не съм се спряла,ааааааааааааах как по-рано не съм ви видяла  ;) ....

Сега в момента организирам пътуване ОТНОВО в любимата ми Италия - Болоня, Флоренция, Пиза с отскок до Равена... седмичка с моето любимо момче - само двамата.....

Тъй като имам една мечта - вярвам също като вашата - искам да обиколя света, или поне това, което мога да си позволя!

 

И така приятно ми е да се запознаем - аз съм Жени, майка на две прекрасни момчета, които танцуват народни танци (всъщност танцуваме и четиримата - мама, тати и двете отрочета), едното от тях (по-голямото), тази година обиколи част от Европа по турнета.. То също като майка си обожава да пътува!
 

 

Ще ви държа под око  ;) 
 

Редактирано от Jenny
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Тъй като имам една мечта - вярвам също като вашата - искам да обиколя света, или поне това, което мога да си позволя!

 

 

Добре дошла сред нас! Човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му.

Съвсем скоро ще осъзнаеш, че светът е на един клик растояние и всяка дестинация е достижима. Ще има да се чудиш накъде да поемеш. :)

Връзка към мнение

Добре дошла сред нас! Човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му.

Съвсем скоро ще осъзнаеш, че светът е на един клик растояние и всяка дестинация е достижима. Ще има да се чудиш накъде да поемеш. :)

Благодаря,

да така е - важни са мечтите - без тях.....мисля, че бих доста скучала.... :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла и тук, италианската секция може да се каже, че е най-силната във форума, ако търсиш съвет - сигурно ще намериш, ако пък може да предложиш споделяй смело :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.