Прескочи до съдържание

Да се представя и аз


Препоръчани мнения

Много се радвам, че намерих сайт точно за пътешественици.

Здравейтеее. Казвам се Мартина на 24, живея в Сф, и съм луда на тема ''да пътувам по света''.

Била съм само на 5 места, и за жалост нямам компания, с която да ходя насам натам. Все не се нагаждам с приятелките ми. Или няма да имат възможност, или ще са заети.

Регистрирах се специално с надеждата тук да открия нови познанства, хора, които споделят моите интереси и с нужда от нови приключения, а защо не и някоя щура дружка, готова да си организираме някое пътуване :D 

Сега нямам търпение да разгледам какво сте си поствали, иии ще се включа в някоя тема там :D 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Така да допълня (понеже чак сега си прочетох писмото за добре дошла) била съм в Халкидики, Виена, Прага, Будапеща ии Братислава. Бих пътувала навсякъде. Блазнят ме както екзотичните, така и екскурзиите в Европа.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошла и ако не намериш никой, действай и сама. Има си определено усещане, което никога не можеш да го постигнеш в компания :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.