Прескочи до съдържание

За чатърското клонче


Препоръчани мнения

Жоре, може ли само да ни ориентираш какво е това за чатърското клонче - щото търся, но не виждам подобно нещо. Как се стига до това клонче?

Връзка към мнение

като има нови мнения в него то си излиза отгоре, както сега. В "общи приказки" си е :)

много благодаря! видях го - излезе вече  ;)

Връзка към мнение

Да използвам темата, за да изкажа съвсем неангажиращото си лично мнение, че чатовете в сериозните теми ми идват малко в повече. Предполагам, че и на Георги не му е любима грижа да сортира и мести клончета насам-натам из форума, тъй че занапред малко повече усет и самоконтрол от самите постващи хич няма да е излишен. Благодаря ви  B)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да използвам темата, за да изкажа съвсем неангажиращото си лично мнение, че чатовете в сериозните теми ми идват малко в повече. Предполагам, че и на Георги не му е любима грижа да сортира и мести клончета насам-натам из форума, тъй че занапред малко повече усет и самоконтрол от самите постващи хич няма да е излишен. Благодаря ви  B)

 

Ако може да ми посочиш такава сериозна тема, която е заминала в чат ще съм доволен. Принципа е следния:

- за 2-3-4 отговора отклонения не правя ядове, първо най-нормалното нещо е дискусията да замине леко в страни, особено при по-дългите теми, когато основната тема се поизчерпа. Ако продължи повече от това гледам да почистя. Но абсурд е да санкционирам всяко мнение, което не е директно по заглавието, посочи ми поне един форум на света, където всичките теми и мнения са 1:1 със заглавието.  

- в "Общи приказки" по дефиниция е по-говорилно. Това не значи, че тотален спам и флуд е разрешен (освен в музикалната тема, където в повечето случаи всеки си говори сам със себе си, иронично това е може би най он-топик темата в целия форум!), но генерално атмосферата е по-лежерна. Хората се опознават, шегуват се, бъзикат се един с друг, аз лошо не виждам, това е и идеята на "Общи приказки"!

- Смятам, че абсолютно всички теми извън "Общи Приказки" и "Новини и дискусии", сиреч, тези които се водят сериозни теми, са чисти и имам намерение да ги държа така. 

 

Естествено, тая методика може да бъде ревизирана по всяко време, но мисля че така баланса е точен. Приемам конкретни предложения, с посочени конкретни теми, може и на лично ако сигнала трябва да е анонимен. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.