Прескочи до съдържание

Селфи стик?


Препоръчани мнения

Аз ползвам по-стари и скучни технологични открития от селфи стика, а именно дистанционно. Слагам фотоапарата на някой парапет, камък, дърво, кофа, връзвам го за нещо, за да не се сбогувам с него набързо, нагласям това, което искам да бъде в кадър, и хоп - кацвам на предварително избраното място и се почва цък-цък-цък. При незадоволителни резултати повтарям упражнението, докато стане така, както го искам. За всеки случай нося и един мини статив, че калта и водата (и скарата също, но това е една друга история) не действат добре на апарата - проверено е!

Вярно, че този самоснимащ метод не винаги върши работа, но тогава избирам някой човек с голям апарат (в тях имам по-голяма вяра, че няма да запълнят две трети от снимката с тротоара пред Бъкингамския дворец или до операта в Сидни).

 

Оффтопик: Силно се самовъзгордях, когато пролетта успях да закрепя апарата (половинкилограмов полупрофесионален Канон) на тръбен парапет само с помощта на връзката за врат и нацъках супер снимки.  На някои от тях даже и хоризонтът не беше изкривен.  ;)

Редактирано от Lirea
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

След изгубения ми / намерен багаж едва сега се усетих , че от всичко в крайна сметка липсва единствено селфи стика , който беше някъде на дъното на куфара и няма как случайно да е изпаднал.

Ако заради него някой идиот от летището в София или Дюселдорф ми е вгорчил пътуването дано да му приседне отзад ... :angry:

Бутилката уиски беше непокътната !

Докъде я докара добрата стара Европа ...

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Няма как да кажа,че ми харесва , Стенк. А кога дойде в крайна сметка багажа? Не се коси, аз за това пътувам само с ръчен вече. И последното ми откритие са самовакумипащите пликове - супер работа ми свършиха. Съжалявам за спама.:)

Редактирано от clete
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Те багажа Иберия ми го пратиха още на втория ден от Дюселдорф през Мадрид та в Лима и уж да го доставят в хотела ... Оказа се , че според перуанското законодателство трябва лично да го освободиш от митница на летището. Хубаво , но на летище Лима няма отдел за lost/found багажи , а на другия ден летяхме рано за Куско , като офиса на Иберия отваряше чак в късния следобед , щото имат единствено един полет дневно от Мадрид и през другото време няма никой. Дори в работно време вдигат и ти затварят телефона ако говориш на английски . После нямаше как да се връщам до Лима и си го взех едва предния ден преди да отлетим към Европа. През цялото време от кол центъра на Иберия в Испания или един господ ги знае къде са ме уверяваха , че няма проблем и т.н. Пръснах около 150 лева за тел. разговори и таксита до летището :)

На самото летище процедурата отне към час и половина ... абе дълбокия трети свят е там :)

Офтопик е , но поне вече знам как да процедирам.

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Офтопик е , но поне вече знам как да процедирам.

Присъединяваш се към нашата група на пътуващи само с ръчен? :-P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
  • 7 години по-късно ...

Супер удобен селфи стик и на добра цена. Аз съм с този https://mega-device.com/products/-%D1%81%D0%B5%D0%BB%D1%84%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA--%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%B4--%D0%B4%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE-bluetooth-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB-k07-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD--8642769

Връзка към мнение
преди 46 минути , Joanna95 каза:

Супер удобен селфи стик и на добра цена. Аз съм с този https://mega-device.com/products/-%D1%81%D0%B5%D0%BB%D1%84%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA--%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%B4--%D0%B4%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE-bluetooth-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB-k07-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD--8642769

И за реклама на Mega Device цял профил ли направихте. Тоя стик на третото пътуване и приключва.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Обаче ако е толкова добър този стик все пак (моят опит със селфи стикове е скромен, но този определено няма да издържи нещата, който слагам аз на тях), то може да си го поръчате и от Алиекспрес за 2 евро:

 

grafik.png.a1dbc8d369081cc363a2c80fb5f08d63.png

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.