Прескочи до съдържание

Привет отново!


Препоръчани мнения

Здравейте за втори път! Вече се запознах с някои от вас на прекрасната сбирка, която бяхте организирали тази вечер. Наистина останах впечатлена от историите ви, а и от вас самите - приключенският ви дух и хумор ме очароваха!

 

Името ми е Никол и съм студентка по психология, но като изключим сивата академична среда, в която вирея, аз съм един мечтател, който иска да види целия свят!

Най-вече се интересувам от Азия (в частност Япония) и страните в Южна Америка - смятам ги за магични и ми се иска да изживея част от вълшебството, което се носи във въздуха там.

 

Ще се радвам да общувам и споделям с вас - вярвам, че ще бъде много ценен опит! ^_^

 

 

  • Харесвам 21
Връзка към мнение

Добре дошла, отново!

Точно така се започва - първо истинска среща, след това виртуална.:)

Забавлявай се!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравейте за втори път!

Добре дошла втори път! :)

С пожелание да осъществиш мечтаните пътешествия и после да споделяш тук, във форума, впечатления и снимки. :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев

Добре дошла, отново!

Точно така се започва - първо истинска среща

 

После повтаряш... че и потретваш... :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Добре дошла, но от кога психологията е "сивата академична среда"?

 

За мен сивото значи еднообразие, но в никакъв случай не е равносилно на скучно. В този ред на мисли, смятам, че психологията не е сива, докато университетът, учебниците и като цяло тази среда е мнооого далеч от мечтата, за която споменах в представянето си, а именно - да пътувам по света. Просто правя паралел между това, което правя и това, което искам да правя.

 

Ще се съгласите с мен, че едно е да седиш затворен в библиотеката, за да учиш правилата при провеждане и описване на емпирично изследване, а друго е да пийваш кафе на Сена, докато гледаш залеза! :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

...

 

Ще се съгласите с мен, че едно е да седиш затворен в библиотеката, за да учиш правилата при провеждане и описване на емпирично изследване, а друго е да пийваш кафе на Сена, докато гледаш залеза! :P

 С всичко ще се съглася, стига да смениш кафето на берга на Сена с вино! :lol:

Добре дошла!

Редактирано от Mary
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Ще се съгласите с мен, че едно е да седиш затворен в библиотеката, за да учиш правилата при провеждане и описване на емпирично изследване, а друго е да пийваш кафе на Сена, докато гледаш залеза!

 

Е емпиричните изследвания са скучни, но човешката душа и поведение - определено не  :) 

С поздрави и да откриваш цветовете на изгрева, залеза, хората и живота, не само на Сена ....

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Добре дошла, отново!

Точно така се започва - първо истинска среща, след това виртуална. :)

Забавлявай се!

 

Да бе, съвсем обърнахте естествената еволюция на нещата, а тя повелява: първо обикновен ник, после реален човек :P

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.