Прескочи до съдържание

Здравейте и от мен


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

От доста време ви чета, не знам защо чак сега се регистрирах.

Да се представя и аз - казвам се Пламена, на 32. Обожавам да пътувам, правя го всеки ден виртуално и 1-2 пъти годишно реално. 

 

В последните години разбрах, че детските мечти са най-истински и въобще не е вярно, че децата не знаят какво искат. Тази година сбъднах една много голяма такава мечта - видях орангутани в джунглите в Суматра и Борнео, надявам се някой ден да видя и трипръст ленивец на живо :)

 

Надявам се тук да се чувствам като у дома си, че ми писна да ме гледат неразбрано "ти защо си харчиш парите за пътувания, а живееш на квартира?"

  • Харесвам 25
Връзка към мнение

Здравей Пламена и добре дошла пред нас!

Бих отговорила на въпроса в поста ти с думите: Какво значение има, че маратонките са ти стари, след като ги разхождаш по Шанз елизе? :)

Важното е човек да живее истински и да е щастлив, а не е важно точно къде живее.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Добре дошла, с регистрация най-малкото много по-лесно се следят непрочетените теми, да не говорим за неизмеримия бонус, че вече си част от нас :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла!

Доста интересни дестинации имаш във визитката.

Един въпрос от любопитство - Френска Полинезия и Великденския остров във едно пътуване ли ги комбинира? Ако да, разкажи малко по организацията.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Благодаря за посрещането!

 

Oshko, Френска Полинезия и Великденския остров бяха в едно пътуване. Великденския остров доста оскъпи билетите, но си го бях наумила, че трябва да се включи сега, иначе кой знае ще се появи ли някога. От многото варианти, които преглеждах, накрая летяхме с LAN/TAM от Милано - Сантяго - Таити и оставане на Великденския остров навръщане. 

Навсякъде спахме на палатки - на къмпинги, единствено на Нуку Хива спахме където намерим по пътя. За това пътуване мога да изпиша наистина много, не знам тук ли да го правя или в друга тема.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

 

Навсякъде спахме на палатки - на къмпинги, единствено на Нуку Хива спахме където намерим по пътя. За това пътуване мога да изпиша наистина много, не знам тук ли да го правя или в друга тема.

 

 Нова тема, че тук е поздравителния раздел. Чакаме!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравей и от мен. С нетърпение очаквам разказите ти за Френска полинезия и Великденския остров, а и не само. С тези интересни дестинации повъзбуди интереса ни : )

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.