Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Ще пътувам от Люксембург до София с кола сама (с куче) и реших да се регистрирам в Блабла, и да публикувам маршрута, който е с две нощувки. За мое учудване имам желаещ от Германия до Загреб и после друг от Белград до София. Не намерих застраховката, за която става дума по-горе, може да не я предлагат вече. 

 

Какъв е опитът ви с пътуващите? Какво да очаквам? Има ли рискове?

Връзка към мнение
преди 7 минути , Hazel каза:

Ще пътувам от Люксембург до София с кола сама (с куче) и реших да се регистрирам в Блабла, и да публикувам маршрута, който е с две нощувки. За мое учудване имам желаещ от Германия до Загреб и после друг от Белград до София. Не намерих застраховката, за която става дума по-горе, може да не я предлагат вече. 

 

Какъв е опитът ви с пътуващите? Какво да очаквам? Има ли рискове?

Евентуалните ти спътници нямат ли рейтинг?

Връзка към мнение
преди 3 минути , tch каза:

Евентуалните ти спътници нямат ли рейтинг?

Не виждам рейтинг, само кога са се регистрирали, профил и снимка. С белгийската версия на приложението съм.

Връзка към мнение
Преди 1 час, Hazel каза:

Не виждам рейтинг, само кога са се регистрирали, профил и снимка. С белгийската версия на приложението съм.

Това рейтинга е афиф работа - пътувах с една по-възрастна Испанка сам 200км и тя се правеше, че не говори Английски, а разбира всичко. Накрая ми написа средно ниска оценка, че не съм бил комуникативен особено, а не исках да я притеснявам щом не разбира и не знам Испански.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Според мен всичко е късмет с известна доза риск. Аз съм била клиент (от Марбея до Ла Линеа) и попаднахме на млада педиатърка с рейтинг 4.9 от над 70 отзива, която всеки ден пътува на работа Малага-Ла Линеа и обратно. Беше точна като час и караше бързо и уверено, но с този пробег всеки ден няма как да е другояче.

Аз нямах никаква оценка и все още нямам. Сега, аз си знам, че съм бяла и добра :biggrin:, но шофьорът, който ме одобрява за спътник, няма как да го знае. 

И рискува.

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Първият ми опит днес беше положителен - студент по география в Трир се прибираше у дома си в Улм. Говореше перфектен английски, беше ходил на бригада за личи в Австралия и на стаж в Кения, демек силно наш човек:)  Дано все такива да ми се падат.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.