Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

В момента е някакво меле около Т1. Предполагам, че е заради наближаващите празници, а не толкова по-обстойните проверки.

Все пак, ако имате път насам, просто тръгнете по-рано от плануваното.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Hollywood каза:

Колко полети има след 18 часа на терминал 1? - макс 2 :laugh: Има автобусна спирка на 300 метра за Т2 на П.Такачиев . Реват излишно, вместо да се разтъпчат след минимум два час обездвижване в поза полет, било то и с теглене на пластмасовите кутии до спирката.

 

Ти наистина нямаш идея май за броя полети на терминал 1 след 18 часа...

 

За 5 години на 100% от полетите съм кацала след 20 часа. За работещите хора това е нормална практика. Със сигурност 3 полета - два на Wizz и един на Easyjet пристигат след този час. И това само от Англия. Всички полети са били винаги пълни до елероните. 

 

Аз ползвам винаги такси - по много причини, но една от тях е, че няма удобен градски транспорт. Тътрузенето на куфар в издирване на автобусна спирка като заместител на фитнес не е най-удачното професионално решение. Между другото, ако си Customer Service в някоя международна компания, ще бъдеш уволнен на втория ден след подобно отношение и изявление :) 

Връзка към мнение
преди 2 минути , Гост каза:

 

Ти наистина нямаш идея май за броя полети на терминал 1 след 18 часа...

 

За 5 години на 100% от полетите съм кацала след 20 часа. За работещите хора това е нормална практика. Със сигурност 3 полета - два на Wizz и един на Easyjet пристигат след този час. И това само от Англия. Всички полети са били винаги пълни до елероните. 

 

Аз ползвам винаги такси - по много причини, но една от тях е, че няма удобен градски транспорт. Тътрузенето на куфар в издирване на автобусна спирка като заместител на фитнес не е най-удачното професионално решение. Между другото, ако си Customer Service в някоя международна компания, ще бъдеш уволнен на втория ден след подобно отношение и изявление :) 

 

 без значение е положението на  предкрилките и колко са пълни самолетите. Какво общо имат работещите хора и нормалната им практика? Ваш избор е да ползвате транспорт по желание. Ако не сте прочела става въпрос за трансфер  от т1 на т2. Bye the way, за щастие нямаме такова животно - Customer Service.:biggrin:

Връзка към мнение
Преди 1 час, Hollywood каза:

И колко полета ще хванат за  22:10 FB987 Варна/Бургас?  :laugh:

   

Трансферът между терминалите основно не е за да се хване полет, а за да се пътува с метрото. София има хубаво, удобно и евтино метро, което излиза до летището, но без да се помисли за нормална връзка с Терминал 1.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 2 минути , Topfly каза:

Трансферът между терминалите основно не е за да се хване полет, а за да се пътува с метрото. София има хубаво, удобно и евтино метро, което излиза до летището, но без да се помисли за нормална връзка с Терминал 1.

Именно...

преди 6 минути , Hollywood каза:

 

 без значение е положението на  предкрилките и колко са пълни самолетите. Какво общо имат работещите хора и нормалната им практика? Ваш избор е да ползвате транспорт по желание. Ако не сте прочела става въпрос за трансфер  от т1 на т2. Bye the way, за щастие нямаме такова животно - Customer Service.:biggrin:

 

Общото е, че искаме да бъдем държава, която да е в услуга на гражданите и в която да се живее с удоволствие. 

Връзка към мнение
преди 2 минути , Topfly каза:

Трансферът между терминалите основно не е за да се хване полет, а за да се пътува с метрото. София има хубаво, удобно и евтино метро, което излиза до летището, но без да се помисли за нормална връзка с Терминал 1.

И все пак, ако направят свястна връзка между Т1 и Т2 би било мноого по-бързо, лесно и удобно. Например като онова бързо автоматично влакче на Стенстед. Ама, ако ме чуе някой от които трябва, сигурно ще реши, че говоря за някаква магия...  или поне революция...  :wizard:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, iaia_mama каза:

И все пак, ако направят свястна връзка между Т1 и Т2 би било мноого по-бързо, лесно и удобно. Например като онова бързо автоматично влакче на Стенстед. Ама, ако ме чуе някой от които трябва, сигурно ще реши, че говоря за някаква магия...  или поне революция...  :wizard:

 

Масова практика в Европа, на която непрекъснато ходим на гости и се кефим. И на Хийтрой, и на Гатуик, и да не изреждам. Но нали ние трябва да се разтъпкваме и да не мрънкаме... 

Връзка към мнение
преди 3 минути , Alexander каза:

Дълъг ремонт на пътя до летището.

https://dariknews.bg/regioni/sofiia/zatvariat-pytia-za-letishte-sofiia-do-esenta-2017407

Голям зор ще е, особено за работещите в региона, но трябва да се изтърпи. Че иначе язък за булеварда след като целия му скоростен трафик се изсипваше на едно нормално кръстовище, от което половината коли правят почти обратен завой към Дружба. 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 17 часа, tch каза:

http://i.imgur.com/ifZGq4zh.jpg

 

Помещението за повиване на Т1, отново тотално безхаберие.

Прилича на затвор! :(

По повод писмото на akair, би ли изпратил оплакване, придружено със снимков материал до ЛС? Подкрепям идеята, че докато всички мълчим и се примиряваме със заобикалящата ни среда, нищо няма да се промени. Съгласна съм, че има много по-важни неща, които изискват вниманието на тези, от които зависи промяната, но нищо няма да навреди, ако започнат по-често да отговарят на нашите писма.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
2 hours ago, iliana_t said:

 

По повод писмото на akair, би ли изпратил оплакване, придружено със снимков материал до ЛС?

Аз лично намирам правенето на снимки в тоалетната за... неподходящо. Аз, като клиент, мога да сигнализирам за нередност, която съм видял. Не ми е работа да представям доказателства, най-малкото защото ЛС не оспорва моето твърдение. Напротив, потвърждават, че са доставили материали за почистване, с цел подобряване на хигиената :) . За добро или лошо, ЛС работи в среда без конкуренция и пътниците не могат да си избират през кое летище да минат...

Връзка към мнение
Преди 1 час, akair каза:

Аз лично намирам правенето на снимки в тоалетната за... неподходящо.

Извинявам се, въпросът ми беше към tch и снимките му на стаята за повиване, но така съм го задала все едно те питам теб. Не е умишлено.

Съгласна съм, че не е задължително да се изпраща доказателствен материал, но поне да не се игнорира проблема, а да се подаде сигнал своевременно. Недопустима е тази мърлящина и нехайство, още повече като става дума за бебета и малки деца.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Фил каза:

Играят се някакви игри, ама какви ... :unsure:

Прокуратурата се зае с Летище - София

Само дано да има къде да кацна като се връщам, че ще е много "кофти" да ме пуснат с парашут, защото прокуратурата е затворила летището ;).

Връзка към мнение
Преди 1 час, Фил каза:

Играят се някакви игри, ама какви ... :unsure:

Прокуратурата се зае с Летище - София

Казва се "заглушаване" - отклоняване на вниманието.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 2017. 04. 11. в 10:50, Фил каза:

Има шанс за България! Не мога да повярвам, че общината реагира толкова бързо на едно разумно предложение! Сега връзката между терминал 1 и 2 ще се подобри с пъти! Дано остане и безплатният шатъл!


http://www.dnes.bg/sofia/2017/05/06/nova-liniia-shte-vozi-pytnici-do-letishte-sofiia.340300

 

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
Преди 1 час, Topfly каза:

Не мога да повярвам, че общината реагира толкова бързо на едно разумно предложение! Сега връзката между терминал 1 и 2 ще се подобри с пъти! Дано остане и безплатният шатъл!

По принцип Фандъкова не отказва контакти с тези от "Спаси София" и доколкото знам се приеха не едно и две техни предложения (когато са смислени и осъществими). 
Също така, заместник кмет по транспорта стана един 28-годишен младеж, който ми направи добро впечатление на едно обществено обсъждане  миналата седмица.

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
3 minutes ago, Topfly said:

Пускат отново концесията на летище София

http://frognews.bg/news_134227/Puskat-otnovo-kontsesiiata-na-letishte-Sofiia/

Дано да проведат процедурата като хората, ама на практика със същото правителство и министри на дали ще е много по-различно....

Омагьосан кръг. Хем летището в момента се управлява зле, хем ако процедурата се проведе зле, ще има единствено еднократен финансов резултат

Връзка към мнение
преди 2 минути , tch каза:

ще има единствено еднократен финансов резултат

... който ще потъне в ямата БДЖ като канче вода в сахарски пясък...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.