Прескочи до съдържание

Travelpony.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

travelpony.com -7% този уикенд с FACEBOOK7 (пише, че остават 42 часа до началото)

Припомням, че сайтът позволява наслагване на купони!

Ако имата такъв от регистрацията си, през линк на другарче, може да го набумкате и него.

Като пращате линкове, получавате 25 долара, а приятелите ви - 35 ;)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

travelpony.com 10% отстъпка за първите 1000 ползвали код FLASHPONY (има още 700).

Не забравяйте, че може да натрупвате повече от един код към резервация, както и да получите бонус 35 долара, ако се регистрирате през връзка от другарче. То ще получи 25.

 

Хотел за 200 долара ще стане 150, ако първо махнете 35 долара с купон от реферал, а после още 10% с настоящия.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Нека всеки следващ ползва връзката на предишния. Пускайте ги публично за сега тук, в тази тема. 

 

Например аз пускам линк, ползва се от следващия след мен, който пуска неговия и така всеки ще получи по един реферал и ползата ще се разпространи равномерно между всички. 

 

Ще трябва скоро да измислим някакво общо правило за тези сайтове, които предлагат посреднически бонуси, че почва лека полека да се превръща в епидемия, но нека за сега да е както отбелязаното в това мнение. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ами добро си е като правило "Например аз пускам линк, ползва се от следващия след мен, който пуска неговия", но може би в отделна тема, че ще станат много  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Код за отстъпка можеш да въвеждаш само ако си избрал хотел, който те предлагат, а не те пращат към друг портал.

 

eloena, не се ли регистрира вече един съфорумник през твоя код ?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Код за отстъпка можеш да въвеждаш само ако си избрал хотел, който те предлагат, а не те пращат към друг портал.

 

eloena, не се ли регистрира вече един съфорумник през твоя код ?

 

Аха. Това пони дава само **** хотели с оферти на най- високи цени.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.