Прескочи до съдържание

С кои известни личности сте летели?


Препоръчани мнения

На 18.04.2018 г. в 19:14, dimitrov6 каза:

Снимах и робот косачка

 

IMG_20180418_141218.png

Баси, това ми прилича на Роналдо тренира как да симулира контузия с резервен екип. :D Или поне на малкия дисплей на телефона така изглежда. :)

  • Смея се 2
Връзка към мнение
  • 5 години по-късно ...

На първо време се сещам:

 

През юни FRA-SOF на борда беше проф. д-р Иво Петров, д.м., сърдечно-съдов хирург.

 

А докато по ТВ на час по лъжичка още се точеше "Наследството на Гулденбургови" (1987-1990) - до лентата за получаване на багажа в Хамбург се чудех откъде познавам дългия гологлавец до мен - беше Вилфрид Бааснер, който изпълняваше ролята на гадняра в 39-серийната семейна драма.. 

 

По-преди: В една група с Камен Калчев, Вера Мутафчиева, Любомир Левчев, Вера Ганчева и др.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

На 1 юли летях от Атина-София с А. Везенков – тъкмо гърмяха по новините за договора му с НБА и човекът се прибираше насам.
Февруари от Рим с уиз – с Меглена Кунева и съпруг. 

На 3 март – с Орлин Горанов до Ларнака с уиз.

Обикновено се качвам последна в самолета. Е, тези хора и те така.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз пък се чудя как успявате да ги познаете. Признавам си, че половината от имената, които споменавате, нищо не ми говорят 🤔

Или пък - чувала съм ги, но не ги свързвам с конкретни личности. 

 

То, и Мартин Петров не познах де, но дъщеря ми го позна 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

С Татяна Дончева - полетите София-Истанбул-Бейрут-Истанбул-София, март 2022 г. Беше в групата на организираната екскурзия в Сирия и Ливан.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

С Тити Папазов - полета до Малага. Нямаше да му обърна внимание, но се държеше отвратително в шатъла.

С Любо Ганев май полета до Истанбул. Едва се побираше в седалката първа класа.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 11 часа, Lyubina каза:

Мартин Петров не познах

:smile: Съвсем дадох заето, питах гуглето - да знам къде горе-долу да го класирам в съзнанието си. Същевременно и за Цецо Соколов.., и него не съм чувАла, та да съм донякъде в час.

Представям си колко още известности съм пренебрегвала.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Bozhidar1978 каза:

С Любо Ганев през ноември 2019 - София - Мюнхен - София.  И на двата полета Любо Ганев беше на авариен изход. 

Комшия ми беше, докато живееше със семейството си; прозорците ни са едни срещу други :smile: С майката на синовете му разхождахме заедно кучетата.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.