Прескочи до съдържание

Groupon за 100 AED за трансфер в Дубай за 5 AED


Препоръчани мнения

http://www.fly4free.com/deal/europe/aed-100-towards-careem-luxury-rides-services-in-dubai-and-abu-dhabi-for-aed-5/

 

 

Купонът струва 5 дирхама и дава 100 дирхама кредит към фирма за трансфери. На самия сайт имат калкулатор за цена между две точки. Аз взех два купона, и съм набелязал две отсечки, едната 15км оценена на 97 дирхама, и една 30км, оценена на 130 дирхама. Един потребител може да ползва един купон, така че ако сте повече хора може да купите повече купони.

 

Сега ми хрумва и просто да се регна аз самия с различни мейли. И отсечка оценена на 300 дирхама да я разделя на три, с трима различни шофьори. Тва последното майтап (или може би не). :)

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

За хора, които търсят трансфер от DWC до DXB и имат повече време, могат да идат до марината с един ваучер, снимки, селфита, и после до DXB с другия, за да разцепят цената, иначе директно от едното на другото летище са 230 дирхама. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За хора, които търсят трансфер от DWC до DXB и имат повече време, могат да идат до марината с един ваучер, снимки, селфита, и после до DXB с другия, за да разцепят цената, иначе директно от едното на другото летище са 230 дирхама. :)

Извинявай за може би тъпия въпрос, но нещо не мога да се оправя на сайта. Ако сме 3 ма души и всеки има купон, той ще покрие ли трансфера или се плаща на човек, а не на трансфер?

Връзка към мнение

Това никъде не го видях обяснено, но по принцип не могат да се комбинират така ваучери и/или други промоции. Т.е. за един трансфер може да се ползва само един ваучер според мене.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За хора, които търсят трансфер от DWC до DXB и имат повече време, могат да идат до марината с един ваучер, снимки, селфита, и после до DXB с другия, за да разцепят цената, иначе директно от едното на другото летище са 230 дирхама. :)

 наистина ли е толкова много цената на такси м/у двете летища? аз имам информация , че е по-ниска от тази....

Връзка към мнение

 наистина ли е толкова много цената на такси м/у двете летища? аз имам информация , че е по-ниска от тази....

 

С тяхната услуга е толкова. С такси/uber е около 100.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 наистина ли е толкова много цената на такси м/у двете летища? аз имам информация , че е по-ниска от тази....

 

Uber е по-евтино от тази услуга вярно е. Estimate на Uber e AED155-193 за тази отсечка, което не е много по-евтино, така че пак има файда от ваучера. Не съм бил на място и ползвам тези калкулатори, ако има хора които са ползвали за 100 дирхама за този трансфер - супер. Careem имат airport pickup surcharge 40AED, така че според мен ваучерът има най-добра стойност за отсечки от по 15-20 км из самия град, които вместо 100 ще ти струват 5. Аз пак казвам, че не съм бил там още, и със сигурност има по-(зло)вещи лица във форума :)

 

PS. кажи колко ваучера да ти взема ако не ти минава картата, ще черпиш едно манго в Палауан :)

Редактирано от DimitarD
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

 

Expires 60 days after purchase.

...

Once you sign up with this information you will enjoy a free first trip up to 100 AED with Careem. Discount valid for 30 days from date of redemption.

Правилно ли го разбирам, че има 60 дни след закупуването на купона и после още 30 дни след регистриране в  приложението, т.е. общо 90дни от закупуването на ваучера до използването на услугата?

Връзка към мнение

Правилно ли го разбирам, че има 60 дни след закупуването на купона и после още 30 дни след регистриране в  приложението, т.е. общо 90дни от закупуването на ваучера до използването на услугата?

 

Да, и аз така го чета.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

 

PS. кажи колко ваучера да ти взема ако не ти минава картата, ще черпиш едно манго в Палауан :)

хаха, добре, вземи ми един, ще черпавам, ясно е!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Още един малко страничен (и може би тъп :biggrin: ) въпрос - има ли някакви противопоказания човек да се регистрира в такива сайтове (като https://www.groupon.ae) с фейсбук акаунт, вместо стандартното - с е-мейл? :rolleyes:

Връзка към мнение

Още един малко страничен (и може би тъп :biggrin: ) въпрос - има ли някакви противопоказания човек да се регистрира в такива сайтове (като https://www.groupon.ae) с фейсбук акаунт, вместо стандартното - с е-мейл? :rolleyes:

Няма.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Уау, какво става с тия карти, Групон защо реже така грубо и масово? Аз съм в Люксембург, не знам дали има значение IP-tо.

Възможно е, и двамата с Матеев не сте в БГ. Ще пробвам с vpn после.

Връзка към мнение

Да, и аз много пъти съм опитвала да плащам към различни разновидности на Групон и никаква карта не минава. В такива случаи се свързвам направо с фирмата, предлагаща ваучера и се уговарям направо с тях на същата цена. Понякога плащам директно на сайта им, или на място, но при втория вариант в Дубай ме забравиха за едно сафари в пустинята. Но май за тези ваучери няма да стане. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.