Прескочи до съдържание

Саутхемптън за 3 дни


bay_kolio

Препоръчани мнения

Хелоу магеланци посещавали Саутхемптън. Октомври месец ще пътуваме с параход отплаващ от този град. Имаме 3 дни, по-точно нощувки. Въпросът ми е има ли какво да се види, прави там, представлява ли някакъв интерес? Това питане е и по повод ненормалните цени на нощувките в Лондон. Тук нощувките в центъра са по 45 паунда двойката, а в Лондон са 60 при доста съмнителни условия в рамките на "голям Лондон" разбирай на 20 км от центъра.

Приемам съвети и идеи. Да се базираме ли в този град и как изглежда транспорта между Лондон и Саутхемптън. 
Кацаме на Лутън както се очаква, Изибусът е букнат и пр. 

 

Благодаря 

Връзка към мнение

Аз съм бил няколко пъти базиран в съседния Portsmouth, който е на 10-на км. Ходил съм до Winchester, Bath, Brighton(този град не ми хареса много) и Oxford с кола под наем.

Наблизко са и Stonehenge,

От Portsmouth с влака до Лондон-Виктория и обратно беше над 20 лири, пътува се час и нещо.


От Саутхемптън ще е пак там някъде, влакове има много на често, може би на 20-30 мин

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако целта е Лондон, по-добре се базирай някъде между него и Саутхамптън.

Иначе там наблизо е остров Уайт, в Саутхамптън не си спомням, мaй нищо интересно не намерих, та ходих до Портсмут за някакви стари кораби. Освен това Бат, Стоунхендж, абе там във всяко селце има нещо, обявено за интересно, та ако ще да е някаква градина или имение

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря, ние водим приятели, които не са били в Лондон, така че ще трябва един ден да му посветим, иначе аз повече харесвам провинцията. Само не знам дали това няма да се окаже някакъв промишлен скучен град, но както казвате наоколо все ще има какво да се прави.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.