Прескочи до съдържание

Въпрос за marinobus.it


Препоръчани мнения

Опитвам се да купя билети за Неапол - Бари, но регистрацията не става и не става. Казват, че ще ми изпратят PIN на телефона като SMS, но не пращат. Вероятно става само с италиански телефони...

Някой купувал ли е билети от тях и имате ли инфо дали е безпроблемно да се купи билет директно на място? Ще бъдем в Неапол 4 дни преди въпросното пътуване - дали ще можем да купим билетите от гише?

Благодаря на отзовалите се.  :)

Връзка към мнение

"...We remind you we sent a SMS with the activation PIN to the provided mobile number."
 

Регистрирах се и аз , и според горното, при регистрацията се предполага, че си въвела мобилен телефон, нищо че пише "телефон".
А това, че италиански сайт ще ти изпрати смс на номер, различен от италиански просто го забрави - никога не изпращат, каквото и да пише, пример: летището на Бергамо или пък най-любимото от всички лщбими летища - това на Бари.
Според мен им пиши писмо и ги помоли да ти пратят пин на ел.поща...макар и да се съмнявам, че ще получиш отговор в разумен срок.
Виж, ако ги помолиш да се регистрират вместо теб и да получат  пин-а не техен телефон, като после ти препратят пин-а - мисля, че по-може да стане...дай им парола  с която да се регистрират, след това ще си смениш парола и пин и така.

 

Редактирано от bat.galin
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Уф, значи проблемът не е в мен, но това беше по-лошият вариант...

Ще им пиша и ще търся другарче с PayPal - разбрах, че и така ставало.

Все пак, ако някой е пътувал по това направление и е купувал билети на място, ще съм благодарна за включването.

И трябва ли да знам нещо за "любимото" летище на Бари? Като хора, които ще сме там в късна доба?

Редактирано от noshtna_ptica
Връзка към мнение

Има едни безплатни сайтове, които могат да получат СМС вместо теб. Просто трябва да гледаш какво излиза и да си познаеш твоя СМС (и сайта където се регистрираш да не иска уникален телефонен номер за всеки)

Пейпал може би също изисква ПИН

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Зависи колко късно - май единственият недостатък е, че няма да има кой да ви отговори на английски, когато попитате...ама то и през останалата част от денонощието е същото, така че - свиква се бързо.
Това е сайта, информацията на него е актуална.
Метрото работи до 22:30 - 23:00, ако се не лъжа, билета е 5 Е.
С него се ходи към жп. гарата. 
Автобусите спират в ляво от изхода за пристигащи, разписанията са закачени на жалоните на знаците, не съм ги ползвал, билета е 1 Е.

Ако е по-късно, с такси  - 25 Е с багаж и 20 Е без багаж.
 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Само връщането ни е през Бари, но автобусът от Матера ще ни закара там 3 часа преди полета. Има ли какво да правим 3 часа там ? Магазинчета поне, кафенета? Или е пълна пустош?

Връзка към мнение

За магазинчета - по-скоро не, предимно рент-а-кар офиси ...
За кафенета - да, има.
С типичните италианци, кроасани, сандвичи и други в тях.
Имаше и  една сладоледаждийница с доста прилично качество на продукцията, ако не бъркам се казваше "Сандрино"...
Накратко: малко, но от сърце.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.