Прескочи до съдържание

Привет от мен!


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Научих за чудесния ви сайта от двама слънчеви Магеланци, които срещнах по време на каяк приключение на о-в Лефкада през юни 2015 г. След това се регистрирах и започнах да чета информацията на сайта. Супер е!

 

Казвам се Стоян и съм на 32 г. Обичам да пътувам и в България и в чужбина. Където и да съм бил, винаги България си ми остава на сърцето. Обиколил съм родните 100 НТО и имам "златна" значка. Поставил съм си за цел да посетя и всички страни от ЕС като ми остават няколко - Ирландия, Финландия и балтийските страни. Надявам се скоро да го направя. Извън Европа съм бил в САЩ, Канада, Египет и Дубай.

 

Обикновено след пътуване пиша пътепис със снимки, който го публикувам в блог. Ще се радвам ако ми разрешите да публикувам линк към пътеписа и на форумите тук. 

 

Още веднъж благодаря за ценната информация на сайта и ще се радвам скоро да се запозная с Магеланци и на живо!

 

Поздрави

Стоян

 

 

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Добре дошъл!

Със сигурност ще се запознаем и на живо. Месечно си правим вечеринки. Този месец поради липсата на голяма част от магеланци може и да пропуснем, но пък следващия се очертава цял уикенд..от тия наште дългите. Накратко, ще се радвам да се видим и на живо!

Връзка към мнение

 

 

Научих за чудесния ви сайта от двама слънчеви Магеланци

 

Е да, нямал си шанс.....тук сме като секта - винаги се търсят нови попълнения и се разказва колко е готино във форума  ;)

Венсеремос и от мен  :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Венсеремос!

Хаха, точно така ни нарича и мъжа ми - секта!

Добре дошъл и пусни линка към разказите ти непременно! Можеш да го добавиш като подпис в профила си, примерно.

Връзка към мнение

Добре заварили!

Благодаря за добрите думи! До нови срещи!

 

П.С. Сега ще публикувам линк към последното ми пътуване в секцията на съответния форум (Гърция)

Редактирано от sndos
Връзка към мнение

Добре заварили!

Благодаря за добрите думи! До нови срещи!

 

П.С. Сега ще публикувам линк към последното ми пътуване в секцията на съответния форум (Гърция)

 

Здрасти и добре дошъл :)

Публикациите в секцията "Пътеписи" са за пълни текстове, ако решиш да публикуваш или препубликуваш свой разказ.

Ето линка на sndos

 

"Пътеписа ми за плаването ми по Спорадите в Гърция на ето този линк:

http://patepis.com/?p=61470

Приятно четене!"

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравей cck,

 

Добре заварил! Само да те попитам мога ли и къде да публикувам подобни линкове към вече готови мои пътеписи?

Аз ги качвам на този сайт и после мога да публикувам линк към него.

 

Поздрави

Стоян

Връзка към мнение

Ако решиш, можеш да ги препубликуваш в секцията с пътеписите.

Изискването е снимките и текста да са сложени на magelanci.com.

Ако преди това си пуснал пътеписа при Стойчо (в patepis.com), добре е да укажеш, че там е първоначалната публикация.

Тук можеш да го редактираш, дообогатяваш и отговаряш на коментари, ако има такива.
Разгледай мини ръководството в началото на страницата след като избереш бутончето "Нов пътепис"
 

Виж и този на Калоян89 (първоначално е публикуван в patepis.com, а след това и в magelanci.com с добавки)

Гамбия - It's nice to be nice

 

Линкове към твои неща можеш да пускаш във всяка тема, където счетеш за разумно и/или да отвориш нова.

Това са си твои неща и е ще се радваме да ги споделиш с нас.

 

А, написаното за Спорадите много ми хареса.

Споделяй на воля и за други пътешествия, форумът е точно за това :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.