Прескочи до съдържание

Привет привет! :)


Препоръчани мнения

Здравейте събратя и съсестрими ха!:)

 

От доста време инкогнито се възползвам от съветите във форума и сега реших да стана официална!

 

Аз съм Лили, в момента от София, и предолагам имам същата страст, както повечето от вас тук - пътуванията! Миналата година направих едномесечно пътуване надлъж и нашир в Индия и оттогава съм пленена от тази страна и хората й. Тази година пак ще се върна там, за да посетя добър приятел, с който се запознах след 18 години писане по интернет:) 

 

Сега започвам да търся из хубаите теми във форума, за да намеря нещо полезно за предстоящото ми пътуване! Надявам се скоро и аз да се включа и да бъда полезна с информация от преживяното:)

 

Хубав ден!

Лили

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Имаше една тема за Индия, в която като че ли имаше повече разочаровани. Добре дошла е другата гледна точка, добре дошла и ти :)

Връзка към мнение

Имаше една тема за Индия, в която като че ли имаше повече разочаровани. Добре дошла е другата гледна точка, добре дошла и ти :)

Имах предвид тема-пътеводител. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не съм от най-старите потребители на форума, но и аз те приветствам с добре дошла :)

И завидях за месеца в Индия. Споделям впечатленията ти от тази страна. Бяхме там за две седмици преди 6 години и със сигурност ще се върнем след някоя и друга година за по-подробно разглеждане.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.