Прескочи до съдържание

Basel – Reykjavik – Basel 80 евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: еаsyJet


Маршрут:: Basel – Reykjavik – Basel


Цена:: 80


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 19.04.2016


Примерна дата на връщане:: 26.04.2016


Сайт за резервиране:: easyJet.com

Basel – Reykjavik – Basel с дати за април-май 2016 от 80 евро двупосочен.

 

П.С. Благодарение на таблицата.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

macf1an е създал страхотен инструмент да следите офертите. Просто трябва да се мята по едно око отвреме-навреме.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Трябва да ме обучите как да ползвам Инструмента!  :)

 

Иначе нещо с излитане седмица по-рано има ли, че май така или иначе ще съм в Базел по това време :D

Редактирано от Meidj
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Трябва да ме обучите как да ползвам Инструмента!  :)

 

Иначе нещо с излитане седмица по-рано има ли, че май така или иначе ще съм в Базел по това време :D

Намира се, малко по-скъпо - за 97€. Резервация през френската версия на jetcost и после rumbo дати 12.04 - 19.04 или 12.04 - 26.04 плащане с Maestro :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

macf1an е създал страхотен инструмент да следите офертите. Просто трябва да се мята по едно око отвреме-навреме.

Малко пояснения за ползването на "инструмента"?

Връзка към мнение

Може ли накой да сподели какви са ни опциите за стигане до Базел, защото офертата е страхотна!

 

Може и до Женева от София с Уиз и после влак например, но не съм гледал часовете, а ако се наложи допълнителна нощувка в Швейцария може всичките спестявания да отидат зян. 

Връзка към мнение

Друга опция е София-(произволен немски град) и оттам влак/автобус на промоционални цени. Примерно кацане във Франкфурт/Мюнхен, оттам май имаше директен автобус на Мегабус до Фрайбург за 1 лира и после вече лесно. Или Франкфурт/Вюнхен-Базел с международните промоции на немските железници 29/39 евро посоката. 

 

Малко повече връзки и прекачвания могат да се насъберат, ама сте тръгнали за Исландия, т.е. предполага се, че сте авантюристи, а не търсещи удобства "куфари"  ;)

Редактирано от Meidj
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.