Прескочи до съдържание

10 часов престой в Пекин - план за действие


Препоръчани мнения

Евгени Димитров
На 13.07.2018 г. в 4:48, boogy83 каза:

Аз да попитам понеже и при нас има престой в Пекин на отиване и връщане от Нова Зеландия, но часовете са малко по-малко и не съм убеден, че ще може да посетим китайската стена или забранения град.

на отиване час на кацане в Пекин 14.45 и излитане в 01.05 (малко над 8 часа престой)

на връщане час на кацане в Пекин 04.30 и излитане в 12.20 (малко под 8 часа престой).

 

Как смятате има ли шанс да видим нещо с такъв престой? И ако не за стената и забранения град, какви други варианти има да се пошляем там?

 

Пишете на Симон и той ще ви каже най-добре. Не знам до колко часа работят секцийте на стената. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, Евгени Димитров каза:

Пишете на Симон и той ще ви каже най-добре. Не знам до колко часа работят секцийте на стената. 

Много го хвалите тоя Симон, явно е добър в работата си. Остава да сте го научили и на български :lol: Само да не ни посрещне с някоя сочна май**а, мислейки си че ни казва добър ден на български 🙂

Това в рамките на шегата, но наистина ще му пиша да предложи варианти.

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.