Прескочи до съдържание

Тройно влизане в Тайланд (за едно пътуване)


Препоръчани мнения

Ако пътуваш в периода на безплатните визи можеш да минеш през някое истинско консулство в Индия или от където минаваш и да си извадиш оттам

Връзка към мнение

Ако пътуваш в периода на безплатните визи можеш да минеш през някое истинско консулство в Индия или от където минаваш и да си извадиш оттам

 

Индия и Мианмар са ми преди това, в Индия съм от 23 април до 23 май, а в Мианмар до 1ви юни. 

Връзка към мнение
Дани Магелани

Индия и Мианмар са ми преди това, в Индия съм от 23 април до 23 май, а в Мианмар до 1ви юни.

 

Предполагах, че тръгваш от България. Ти ще кацнеш с Азия еър на второто летище. Не зная как е организирано там. Аз минавах само през ВКК. Съзнателно не взех билети на Азия еър, за да не се налага да сменям летище. А и бях сигурна, че съм виждала в транзита офиси на много АК.

Твоят случай е различен. Дано е успешно и при теб!

Връзка към мнение

Предполагах, че тръгваш от България. Ти ще кацнеш с Азия еър на второто летище. Не зная как е организирано там. Аз минавах само през ВКК. Съзнателно не взех билети на Азия еър, за да не се налага да сменям летище. А и бях сигурна, че съм виждала в транзита офиси на много АК.

Твоят случай е различен. Дано е успешно и при теб!

 

От България тръгвам за Индия да, извинявам се за недоразумението. Сега единия ми приятел индиец каза, че имал приятелка в Air Asia, та може и да се наредят лесно нещата :) Иначе за тия безплатни визи четох, но в случая се говореше за вадене от Ho Chi Min. Ако важи и за София, директно отивам за поредната. 

Връзка към мнение
Дани Магелани

Аз два пъти си вадих от София безплатна експресна виза, на момента я правят, за по 20 лв. И първия път и сега минах през транзита на ВКК. Нямам информация за другото летище.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.