Прескочи до съдържание

Прага-Токио-Ню Йорк-Берлин за 560-580 евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: British


Маршрут:: Прага-Токио-Ню Йорк-Берлин


Цена:: 578


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 10.02.2016


Примерна дата на връщане:: 25.02.2016


Сайт за резервиране:: budgetair.es, britishairways.com

От таблицата видях една оферта за този маршрут за 592 евро

http://www.fly4free.com/deal/europe/hot-deal-prague-%E2%9C%88-tokyo-%E2%9C%88-new-york-%E2%9C%88-berlin-for-unbelievable-e592-16-054-czk/

 

Аз я пуснах през два други сайта и цената падна още. През budgetair.es  е 578 с Маестро, а през britishairways.com без трикове и карти 585 евро

 

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

546€ през http://www.kayak.fr/flights/и https://www.govoyages.com/

Забравих да напиша, че плащането е с VISA DEBIT.

Редактирано от Костов
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Прага е началната точка в много изгодни оферти.

Дайте най-изгодната логистика от София до Прага за свързващи полети ?

Връзка към мнение

С Wizz София- Брюксел и после с Ryan Брюксел  - Прага. Престой 11 часа в Брюксел и както обичат да казват тур агенциите: " В цената е включена и безплатна обиколка на Брюксел" ;):lol:

Също така вариант е и полет от Истанбул. Нощен преход с автобус до Истанбул, и от там полет с Turkish до Прага.

Редактирано от Костов
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Не знаех, че чехите са преустановили полетите от София и само продават билети за бгеър.

От Букурещ с чехите идва 85 евро, май е по-добре от евентуално ходене до Истанбул.

Аз съм ходил до Прага с автобус и не е много път.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ааа автобус с братята не , правил съм го този ужас и не съм от лигавите пътешественици ;)

 

Явно вариантите с полетите които давате са решение :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Това с автобуса и аз съм по пробвал, пътя не е малко, въпреки че на мен ми беше супер интересно да гледам през прозореца през светлата част от денонощието, ентусиазиран от първото по  дълго пътуване и прекосяване на няколко страни, а през останалата спах. 22 часа от Пловдив до Прага минаха неусетно, като трябва да отбележа че преминавахме много бързо през пропусквателните пунктове на отделните държави, а сега не знам как ще е с тези засилени мерки за сигурност заради бежанската вълна. Но мисля че ще бъде изморително и дълго  за повечето магеланци тук на който отдавна им е омръзнало зяпането през прозореца по този път и ако наистина има добри алтернативни варианти със самолет на подобни цени би било чудесен възможност. Забравих да кажа и цената, аз бях с двупосочен билет, който струваше 220лв за лица под 23 години а за лица над тази възраст 240 а еднопосочния билет беше 140 лв .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.