Прескочи до съдържание

Здравейте и от мен!


Препоръчани мнения

Здравейте и от мен!

 

Казвам се Ина и също като вас, обичам да пътувам. :)

 

Сърцето ми е в Унгария, по специално Будапеща, тъй като съм наполовина унгарка и съм живяла там през детството си.

 

Не съм посетила кой знае колко много държави (засега), но пък мечти много, надявам се и да бъдат реализирани.

 

Радвам се, че съм тук! :)

 

Поздрави.

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Добре дошла! Аз утре политам за Будапеща! Кажи кои са най-веселяшките/готЯни/шукарни кафенета из града? Баровете помня, че са много, но кафета?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошла Ина 

 

Надявам се тук да намериш много нови приятели по раница и вдъхновения за все повече реални и виртуални пътешествия. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@ Temporary - Köszönöm szépen! ;)

 

@паТриоТ - зависи, какво търсиш.

Бар мога да ти препоръчам веднага - Szimpla, ето и линк. https://www.google.bg/search?q=szimpla+bar&oq=szimpl&aqs=chrome.3.0l2j69i57j0.5801j1j4&client=ms-android-lenovo&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#istate=kp:xpd

Мястото е интересно, сега са доста 'модерни' подобни барове в стари сгради, свирят интересна музика на нетипични музикални инструменти.

Иначе относно кафенета, честно казано не се сещам за някое по -специфично, освен сладкарница/кафе Gerbeaud,скъпо, но пък вътре е много красиво и май капучиното за около 5 евро си заслужава от тази гледна точка. Ето и линк -https://en.m.wikipedia.org/wiki/Café_Gerbeaud

 

Напоследък са популярни и кафета/чайни, които са и библиотеки/медиатеки, но не съм посещавала и не мога да ти препоръчам.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Добре дошла! Аз утре политам за Будапеща! Кажи кои са най-веселяшките/готЯни/шукарни кафенета из града? Баровете помня, че са много, но кафета?

Аз харесвам тази кафе/сладкарница. В спомените ми обаче е с друго име - Alexandra Café . :)

 

Matea, доре дошла! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре дошла. Чувствай се "призована" да отвориш тема за Будапеща, в която да разказваш всичко което ти прави впечатление, както и да помагаш с досадна логистика :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.