Прескочи до съдържание

Истанбул - Алмати - 166 евро


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Георги Матеев

Страхотна оферта за всички, които искат да посетят Казахстан: директен двупосочен полет от Истанбул (SAW) до Алмати само за 166 евро. Има много налични дати през 2016.

 

Резервирането става от www.budgetair.pt, а плащането е с Maestro. Работи безотказно, проверено лично и има издаден електронен билет.

 

Подозирам, че става въпрос за някаква грешка, тъй като на сайта на Pegasus същия билет излиза 286 евро.

 

Аз лично мисля от Казахстан да скокна и до Киргизстан, Бишкек е само на 270 км. Визите ще ги мъча догодина, но на пръв поглед не изглеждат особено сложни.

 

Ако някой иска да се присъедини към мен да се обажда, може да пробваме да направим група :) Заминавам на 11 Юли и се връщам на 17 Юли.

 

EDIT: Преди малко опитах да купя втори билет от volo24.it, но този път сайта ме изхвърли със съобщение, че "не можели да потвърдят цената"? Все тая, купих втория билет от budgetair.pt, получих потвърждението в рамките на 5 минути и всичко е точно. Така че по-добре ползвайте budgetair.pt за да няма неприятни изненади.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 20
Връзка към мнение

:good:  :good:

Получих потвърждение , сега чакам и да си дръпнат парите. 

 

 

Дръпнаха си ги!!! Жоре, ще ми е приятно да се "пържем" заедно

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 9
Връзка към мнение
Георги Матеев

:good:  :good:

Получих потвърждение , сега чакам и да си дръпнат парите. 

 

 

Дръпнаха си ги!!! Жоре, ще ми е приятно да се "пържем" заедно

 

Ауууу за същите дати ли си взе, 11-17 Юли?  :wub:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Мдаааа! И сега ТИ като главен "подстрекател" поемаш и организацията, и логистиката.... Ще се видим на гейта   :P  :P  :P

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
Георги Матеев

Мдаааа! И сега ТИ като главен "подстрекател" поемаш и организацията, и логистиката.... Ще се видим на гейта   :P  :P  :P

 

Хахаха прецаках се значи, пфуууу  :biggrin: Организацията и логистиката да са ни проблема :)

 

Предлагам най-рано след 2-3 месеца да почнем да се оглеждаме по-подробно за детайлите, има доста време?

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

+ 2ма - ми + съпружеството;

и ние за дати 11-17/07/16; 
потвърждението и билетите дойдоха за минутки;

с виза +34.95Е

Редактирано от maik
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев

+ 2ма - ми + съпружеството;

и ние за дати 11-17/07/16; 

потвърждението и билетите дойдоха за минутки;

с виза +34.95Е

 

Страхотно! Вече се събрахме 7 човека, ще бъде весела компания :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.