Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 13 минути , Stryper каза:

Този сайт май искаше индийски номер за верификация

Моят профил е верифициран с индийски номер, предполагам че и други са успели. 

Връзка към мнение
преди 4 часа, Doctor Who каза:

435060287_.png.35bf1a34dedf18c385714961ecabe6b8.png

За ОВ - 10150 Inr са 227 лева срещу 320 лева в Букинг.

За НВ - 15230 inr са 340 лева срещу 400 лева в Бунинг.

Безплатното анулиране в Booking качва цената.

В мобилната версия на Booking цената е 288лв. с безплатно анулиране и закуска, а с безпл. анул., закуска + вечеря е 360лв.

 

преди 4 часа, Stryper каза:

Този сайт май искаше индийски номер за верификация

Така е.

Първо се регистрирай в US сайта, а след това влез в индийския. Така няма да ти иска индийски номер. 😉 Горе в дясно се сменя. Имай предвид, че имейл адресът и телефонният номер в профила не могат да се сменят.

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 8 часа, Ivko каза:

Ама жив ли е този сайт 😃

Явно. За Дубай през март ми даде невероятна цена за Софител Джумейра, повече от 30% по- ниска от другите. С тях запазих и хотела в Рейкявик, но просто пътуването се отмени за октомври. Но цената пак беше много по- ниска, а и беше с включена закуска. Явно имат добри попадения, но не колкото преди.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 13 часа, Patrick K каза:

Безплатното анулиране в Booking качва цената.

В мобилната версия на Booking цената е 288лв. с безплатно анулиране и закуска, а с безпл. анул., закуска + вечеря е 360лв.

 

Всеки може да свали цената на Букинг с 5...7...10... %, но поста ми информира за ниска цена в ММТ и е безсмислено да е основа за коментари не добавящи стойност на темата или форума. Най-лесно е да не се пише нищо както направи геният на тази тема @koliob...

Вярвам, че си умен, знаещ и можещ. Дай идея как да ползваме големите купони за отстъпка без наличие на специфичните карти, с които трябва да се плаща. 🙂

 

преди 2 часа, Роми каза:

Явно. За Дубай през март ми даде невероятна цена за Софител Джумейра, повече от 30% по- ниска от другите. С тях запазих и хотела в Рейкявик, но просто пътуването се отмени за октомври. Но цената пак беше много по- ниска, а и беше с включена закуска. Явно имат добри попадения, но не колкото преди.

Ако такава информация да не се споделя във форума е твърде, твърде жалко ... 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 1 час, Doctor Who каза:

 

 

Ако има причина такава информация да не се споделя във форума е твърде, твърде жалко ... 

Всеки път има сайт през който излиза по-ниска цена. 2 пъти е излязла през този. За Кипър ми излезе супер цена през Hotels. За всеки хотел ли да пиша цената? Аз не съм добра в търсене на добри оферти и със сигурност спецовете ще наверят по- добра от моите.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.