Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Отстъпка 15 % или до 2500 техни пари за резервации до 31,03,2016 с код HTLBOOK. При резервации от минимум 8000 техни пари или нещо подобно.

Редактирано от elmapl
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

За всички, които се притесняват. Преди малко се настаних в Боровец с резервация от makemytrip и нямаше никакъв проблем.

 

Платих 27 лв. за апартамент със закуска вместо стандартната цена 100 лв.

 

Схемата работи :)

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Аз също направих резервация вчера около 13 ч., но не съм получила потвърждение на посочения имейл. Трябва ли да се притеснявам, че нещо съм се прецакала?

Връзка към мнение
Георги Матеев

Аз също направих резервация вчера около 13 ч., но не съм получила потвърждение на посочения имейл. Трябва ли да се притеснявам, че нещо съм се прецакала?

 

На мен 2 от резервациите ми се появиха в профила и получих потвърдителен имейл чак на следващия ден след плащането. Първоначално се притесних понеже другите резервации биваха потвърждавани незабавно (в рамките на 1 минута) и звъннах по телефона на makemytrip. Симпатичният индийски глас от съпорта ми обясни, че това било нормално - понякога системата им се шашкала от много резервации и се получавало такова забавяне, но на практика всичко е ОК.

 

Ако парите са ти изтеглени от картата на твое място не бих бързал да се притеснявам засега. Вероятно ще получиш потвърждение скоро.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Плащането стана веднага, резервацията е потвърдена от  MakeMyTrip и аз записах кодовете  на резевацията /на листче/ , но на пощата нямам нищо. Влизам в моя профил на MakeMyTrip, но не мога да намеря въпросната резервация.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Плащането стана веднага, резервацията е потвърдена от  MakeMyTrip и аз записах кодовете  на резевацията /на листче/ , но на пощата нямам нищо. Влизам в моя профил на MakeMyTrip, но не мога да намеря въпросната резервация.

 

Май по-горе не се изразих правилно.

 

При мен резервацията също липсваше от профила ми. Появи се чак 30 часа по-късно, като едва тогава получих и имейла.

 

Явно е някакъв бъг на сайта, но дефакто резервацията е потвърдена - само временно не се вижда в профила.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да, и при мен имаше забавяне на потвърждението на пощата с около 10-тина часа. Виждах резервацията единствено в мобилното приложение, но не и в акаунта си на сайта. После всичко си дойде на мястото. Вероятно системата им е "прегряла" от магеланските набези и отговорите на мейл закъсняват.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

4 дни след като резервирах и получих booking confirmation и резервацията ми стои в профила като Confirmed, получих писмо от Макеmytrip че не могат да потвърдят резервацията ми, защото хотелът бил зает. Предлагат ми друг хотел, но не пише как да приема, на същата цена ли е и дали ще ми върнат парите за вече платения.  Когато проверявам в търсачката, предложения хотел не излиза свободен за моите дати. 

Да не говорим, че имам още един резервиран хотел, на който пиша имейли всеки ден с въпрос дали всичко е наред с резервацията и не отговарят. 

Връзка към мнение

 

Да не говорим, че имам още един резервиран хотел, на който пиша имейли всеки ден с въпрос дали всичко е наред с резервацията и не отговарят.

Добре, че имаш мейл, по който драскате. При мен и такъв няма. :lol: Нямат интернет страница, наличен е само адрес. Явно така работят по анадолски. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Какво като имам мейл като сама си пиша на него  :)  При теб няма ли поне телефон?

 

Отговорих на имейла от Маке май трип и получавам автоматичен отговор с препращане към друг имейл, на който да пиша. 

Ужасна комуникация. Вече ми писва и нямам никаква сигурност. Ето, че при получено потвърждение, се оказва, че не е сигурно, че ще те настанят. 

Връзка към мнение
Георги Матеев

Ето, че при получено потвърждение, се оказва, че не е сигурно, че ще те настанят. 

 

Това не е непременно проблем свързан конкретно с makemytrip. Абсолютно същото ми се е случвало с реномирани сайтове като Booking.com и Expedia и след като са ми отказвали предварително потвърден хотел после са ми предлагали алтернативни настанявания.

 

Get 20% Off on International Hotels. Use Code HTLINT

 

20% звучи малко. Вчера имаше -40% за международни хотели, като кода важеше само за 8 часа. Следете постоянно app-а, сменят промоциите по няколко пъти на ден.

 

Пропуснах да спомена, че при настаняването си в Боровец имах 3 отделни резервации за по 1 нощувка всяка (за да ползвам максимална отстъпка от makemytrip). Хотелът нямаше никакъв проблем с това, съединиха ми резервациите и не ме местиха всеки ден в нова стая.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Георги,

 

имаш ли представа дали предложения нов хотел, ще е на същата цена като предишния и как да потвърдя, че съм съгласна? 

Проблемът ми е, че не успявам на никакъв имейл да се свържа с тях. Получавам само автоматични отговори, нови имейли на които да пиша, пиша и писмото се връща, защото имало ограничение на входящата им поща. 

Връзка към мнение
Георги Матеев
-50% на хотели през мобилното приложение на makemytrip с код HTLAPP. Важи днес до 14:30 часа българско време.
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.