Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

DREAMSALE - 70% намаление, до 5000 рупии макс. за минимум 2 нощувки.

В момента кодът работи!!!

Активността му е от 17:00 до 21:00 часа индийско време. Преди малко там часът беше: ;)

 

time.thumb.png.2a427bcde18d103e7baad41418965f1c.png

 

Постигат се доста добри отстъпки от цената на много хотели, поне за Рим, закъдето си търся.

 

5000.png.57cacff2e64eac7e576c32a7c2d7790f.png

 

Цената на стандартната двойна стая в момента в Booking.com е 280 евро за 2 нощувки. През индийците я взех за 94 евро! :-)

 

Пробвайте го!

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Уви, кодът не сработва за хотели в Индия, но пък затова Дайнърс картата мина два пъти подред в приложението.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

От известно време не мога да платя един хотел.Иска миPlease enter a valid contact number.Номерът е този,с който е направен акаунтът ми,имам вече 2 резервации назад във времето с тях.Пробвах да купя като гост,направих нов акаунт,излизах от акаунта,пробвах с други хотели,но винаги след като премина към плащане показва този надпис.Къде може да е проблема?

Връзка към мнение

На мен ми се случва често, моето решение е рефрешвам ,започвам с 9,след това добавям други 9 произволни цифри и воала!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 12 минути , stanislavpp каза:

На мен ми се случва често, моето решение е рефрешвам ,започвам с 9,след това добавям други 9 произволни цифри и воала!

Огромно благодаря!Резервирах вече една мини почивка за 21-24 септември за 126.96лв при аналогични условия/всъщност даже по-къс период за канселиране/ през Букинг цена 346.00.Повече от доволна съм!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Имам въпрос дали ви си е случвало след като направите плащането, да не получите потвърждението и ваучера за резервацията на имейла си.

Редактирано от Salvuccio
Връзка към мнение

При индийците standard двойна стая ли е? Задавам трима, не би трябвало да ми дава опция за двама, но знам ли....

Връзка към мнение
2 hours ago, Zaro said:

При индийците standard двойна стая ли е? Задавам трима, не би трябвало да ми дава опция за двама, но знам ли....

Двойна е. И аз така доста време и нерви загубих в търсене на тройна стая. Въпреки зададената опция на търсене излиза и стандартната двойна стая.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 часа, Salvuccio каза:

Имам въпрос дали ви си е случвало след като направите плащането, да не получите потвърждението и ваучера за резервацията на имейла си.

Аз резервирах току-що и ваучера за резервацията  ми дойде  в спама. Потвърждението за плащането-ако това имаш предвид-излиза само на екрана и съответно смс(ако си абониран за тази услуга).

Не успях с Дайнърс да платя, :( не посмях да пробвам няколко пъти, смених картата.

Връзка към мнение

не мога да разбера тези кодове допълнително ли се въвеждат? Аз като влезна в сайта и ми дава автоматично отстъпката на някои хотели

с някакъв код /който никога не съвпада с кодовете който се пускат тук и съответно с толкова големи отстъпки/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сайта винаги автоматично ти слага някакъв дискаунт код. Ти може да си го смениш с някой от тук споменатите и да провериш дали отстъпката е по-добра (ако все още е активен кода).

 

П.С. DREAMSALE днес вече не работи :(

 

П.П.С. FLASHSALE работи - 70% намаление, до 4000 рупии за минимум 2 нощувки. Активността му е от 17:00 до 21:00 часа индийско време.

Редактирано от oli_mali
  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 8 часа, Zaro каза:

При индийците standard двойна стая ли е? Задавам трима, не би трябвало да ми дава опция за двама, но знам ли....

Не винаги. Ето един пример от моя резервация

 

28.png.2ac200d3f8a904bd237d3c310b900535.png

 

Като беше комбинация между двойна и единична стая.

Връзка към мнение
На 20.04.2017 г. в 0:23, nikolaysto каза:

...Хотел Танне Банско...

В момента с горния код можете да си осигурите за първомайския "удължен" уикенд 2 нощувки със закуски в Банско в 4-звездния хотел на скромната цена от... 28 евро общо за двойна стая - 66% намаление!

 

tanne.png.fdcfa5659204297ea3416a9a443df375.png

 

979.png.c5f9ffd0cf6ee6c61c3cb207ffe61a5e.png

 

Пробвайте го!

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Хотел Танне, въпреки че се води 4 звезди, е леко старичък и базата му е поовехтяла. Аз букнах с горния код уикенд през юни в Лъки Банско за 33 евро - нощувка за двама в двойна стая лукс със закуска. Хотелът е на високо ниво, спа центъра му е отличен и с удоволствие ще го посетим пак. :)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Има ли смисъл от сваляне на приложението?

 

Предполагам, че не е необходимо да нося разпечатка с ваучер в хотелите, а мога само да си кажа името на рецепция?

Връзка към мнение
преди 13 минути , bad kid каза:

Има ли смисъл от сваляне на приложението?

 

Предполагам, че не е необходимо да нося разпечатка с ваучер в хотелите, а мога само да си кажа името на рецепция?

Приложението е удобно, някои кодове са валидни само за резервация през аpp-a. 

Разпечатан ваучер никъде в чужбина не са ни искали, само веднъж в Боровец, ама им изпратихме резервацията на техния мейл и нямаше проблеми.

Редактирано от oli_mali
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
17 minutes ago, Божидар said:

Искам да попитам дали някой е резервирал хотел в Велинград от индийците,аз никакви не намирам.

Щом не излизат хотели значи няма. В Стара загора също няма хотели предлагани от ММТ. За съжаление не всички градове в България са включени. По принцип същото важи и за хотелите в чужбина.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 4/24/2017 в 18:42, oli_mali каза:

Хотел Танне, въпреки че се води 4 звезди, е леко старичък и базата му е поовехтяла. Аз букнах с горния код уикенд през юни в Лъки Банско за 33 евро - нощувка за двама в двойна стая лукс със закуска. Хотелът е на високо ниво, спа центъра му е отличен и с удоволствие ще го посетим пак. :)

Как точно се изписва този Лъки Банско. Аз написах Lucky Bansko Aparthotel и ми изписва, че този хотел е приема купони. Дали е същия?

Връзка към мнение
42 minutes ago, alienad said:

Как точно се изписва този Лъки Банско. Аз написах Lucky Bansko Aparthotel и ми изписва, че този хотел е приема купони. Дали е същия?

Пишеш Благоевград и излиза

IMG_6565.PNG

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да, това е хотела. И Bansko да търсиш пак става. Трябва да се избере вариант, който не е "Pay at Hotel" и тогава може да се използват ваучерите. Сумата е non refundable и парите ти ги удържат директно от картата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 31 минути , oli_mali каза:

Да, това е хотела. И Bansko да търсиш пак става. Трябва да се избере вариант, който не е "Pay at Hotel" и тогава може да се използват ваучерите. Сумата е non refundable и парите ти ги удържат директно от картата.

Благодаря. За някои апартаменти не пише за колко души е. Как да се ориентирам?

Връзка към мнение
преди 58 минути , alienad каза:

За някои апартаменти не пише за колко души е. Как да се ориентирам?

Още в началото като си зададеш колко човека сте ще ти извади само свободните помещения, в които може да се настаните. 

Например избираш 2 възрастни и 2 деца и резултатите ще са само апартаменти, вече зависи на какво вие предпочитате да спите: спалня + разтегателен диван, две спални или някаква друга комбинация. За вида на помещенията може да се ориентираш по сайта на хотела, букинг или други подобни.

Screenshot_2017-04-25-22-30-11-092.jpeg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.