Прескочи до съдържание

Ван под наем от София


Препоръчани мнения

Предстои ни семейно пътуване (5 човека) до Виена покрай коледните празници и решихме да си вземем ван под наем, защото 5 човека с кола, както сме по-големички всички е малко тегаво.

 

Някой използвал ли е такива услуги и ако може да препоръча нещо?

 

Това, което намерих аз е http://eurovan24.com/, но не намирам никакви отзиви за тях. Пише, че имат Каско и ГО, но ми  се иска да ида до офиса за да проуча по-подробно как стоят нещата. Харесали сме един VW Multivan за 75 евро на ден. Ограничението е 500 км на ден, което за нашия наем от 4 дни ни дава право на 2000 км. Всеки следващ километър се таксува по 0,20лв.  До Виена и обратно с всякаквите отклонения, които може да направим максимум да направим 500 отгоре - още 100 лв. 400 лв за 4 дни за такъв Ван ми се струва доста добра цена.

 

Още от условията им:

 

Цената включва:
Пълен наем 24-часа
Застраховка Гражданска отговорност
Зелена карта
Застраховка Пълно авто каско на автомобила в страната и чужбина
Винетка за България
GPS навигация
GPS Tracking 24часа
Зимно оборудване : Вериги при нужда
Безплатен паркинг за лични автомобили на клиенти
Пълномощно за чужбина

 

Ще съм благодарен за всякакви съвети и препоръки.

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение

Провери ли при "форумните" рентакари?

http://magelanci.com/rezervacii/koli-pod-naem/

 

http://magelanci.com/topic/1681-

Връзка към мнение

 Харесали сме един VW Multivan за 75 евро на ден. Ограничението е 500 км на ден, което за нашия наем от 4 дни ни дава право на 2000 км. Всеки следващ километър се таксува по 0,20лв.  До Виена и обратно с всякаквите отклонения, които може да направим максимум да направим 500 отгоре - още 100 лв. 400 лв за 4 дни за такъв Ван ми се струва доста добра цена.

 

 

Аз само "математически" ще се включа. 4дни*75E=300E = 586.75лв плюс още 100 за допълнителните км прави близо 700лв. И заради ограничението от 500 км на ден ще трябва нощувки извън Австрия и ще ви намали престоя във Виена.

Връзка към мнение

Няма да трябват нощувки извън Австрия. Изискването е 500 км на ден средно. 

 

Ще погледна и какво се предлага от по-популярните компании, но мисля, че е доста по-скъпо.

 

П.С. В първия пост съм объркал сметката по невнимание.

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към мнение

Трябва да внимаваш с маршрута и да четеш ситния шрифт в кои държави можеш да ползваш вана. Едни приятели ходят на ски в Австрия и това им беше големия проблем, така че брокерите няма да свършат добра работа тук, трябва изрично да се свързваш с фирмите и да уточниш маршрута. 

 

Попитах същите приятели какъв ван бяха взели последно, чакам отговор и ще пиша. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За пътуване до Прага наехме ван от Пежо (8+1) и цената му излизаше към 50 евро на ден. Там беше най-евтино, поне за това което ние търсехме. Таксата за всякакви пълномощни, застраховки и документи за чужбина бяха също около 50 евро. В цената ни влизаше и втори шофьор.

Относно километрите на ден, имахме ограничение от 600 км., но ни казаха, че това нас не си засяга, тъй като те си го смятат 600 по броя дни, а реално ние нямаше как да направим 5 000 км.

Единственото, което не ни хареса е, че при наличие на щети имахме 10% самоучастие от сумата, за която е оценена щетата.

Предполагам, че за вана, който търсиш ще има и по евтина оферта.

Връзка към мнение

Попитах същите приятели какъв ван бяха взели последно, чакам отговор и ще пиша. 

 

Попитах, същата фирма като споменатата от теб. Казаха, че собственика бил доста отзивчив и гъвкав, не им смятал пари за половин ден взимане и т.н.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.