Прескочи до съдържание

София/Варна - Мавриции и/или Мадагаскар под 500 Евро


Препоръчани мнения

Здравейте Магеланци,

 

Turkish започват да летят до Мавриций и Мадагаскар от средата на декември:

 

TK160 IST0110 – 1255MRU1410 – 1500TNR 333 x357
TK161 TNR1630 – 1920MRU2035 – 0415+1IST 333 x357

 

Има приятни цени от София до Мавриций под 600 Е - тук

 

Enjoy :)

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Здравейте Магеланци,

 

Turkish започват да летят до Мавриций и Мадагаскар от средата на декември:

 

TK160 IST0110 – 1255MRU1410 – 1500TNR 333 x357

TK161 TNR1630 – 1920MRU2035 – 0415+1IST 333 x357

 

Има приятни цени от София до Мавриций под 600 Е - тук

 

Enjoy :)

В отделна тема по-добре.

Цената може да се свали и още:

http://www.jetcost.es/wait.php?allerRetour=true&_from=Sofia&trip_from=SOF&To=Ile+Maurice+-+tous+a%C3%A9roports&tripTo=MRU&date1=16%2F12%2F2015&date2=26%2F12%2F2015&NbAdults=1&NbEnfants=0&NBBaby=0&class=0

 

До Мадагскар цените са същите.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Много, много добра оферта за Мадагаскар! :wub:

Това са промоционални цени покрай откриването на линията(opening fares). Предполагам, че до пролетта Турските авиолинии ще вдигнат цената за трасето с поне 30%.

 

Turkish не можаха ли да си открият линията половин година по-късно  :lol:

 

 

Аз бях декември-януари и не валеше изобщо, но островът е огромен и много си зависи кой къде ходи, По това време има страшни циклони по бреговете на Индийския океан и Мозамбикския канал. Често има разрушени селища, наводнения, свлачища и жертви. Но циклоните обикновено траят 2-3 дни и се анонсират поне седмица по-рано, така че човек винаги може да отиде във вътрешността докато отминат. 

 

Четох ти темата, в която описа пътуването си като се върна :) Ако и тази година е същото, аз съм готов да скачам в риска.

През испанския jetcost от София е 560€ за средата на декември - началото на януари.

От Букурещ - 466€, с придвижването до там ~510€-515€

 

И без това от 3 месеца се чудя, и не мога да измисля къде да отида за Коледа - Нова година :beach: 

Оги да казва какво правим? Ако не, да се мятам аз към Мавриций, пък каквото пуснат отгоре, за 2-3 дена ще мине...и пак ще е по-топло от тук  :biggrin:

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Георги Матеев

Най-ниска цена излиза през http://www.liligo.fr -> bravofly.fr - плащане с Mastercard Debit.

 

Мадагаскар - €548

Мавриций - €564

 

Възможна е и OJ комбинация, макар че еднопосочните полети между двата острова са неприлично скъпи.

 

Сериозно обмислям да посрещна Коледа на Мавриций, склонен съм да поема известен риск за времето. Със сигурност поне ще е топличко :) А и за този период се намират доста изгодни хотели от рода на €20-25 на двойна стая със закуска.

 

Между другото Turkish Airlines са заложили полети само до средата на Януари и за по-натам няма (или поне аз не намирам). Възможно ли е това да е временна линия само за празниците?

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Няма нужда от еднопосочни.

Полетът между двата също е на Търкиш и може да се комбинират нещата с няколко дена на единия и после на другия

 

едит: Не може стоповер, трябва еднопосочен между двата ..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Георги Матеев ме подсети, че още по-добри цени има от Варна. По описаната от него схема - 474 евра, баш за Коледа :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Още малко параметри по тази "промоция":

*продажба до 15 декември;

*започване на пътуването до 15 март;

*полети по трасето са заложени от 15 декември до 25 март;

*след 15 декември (ако не пуснат друго промо) цената от София излита на около 1050 Евро.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.