Прескочи до съдържание

Ciao от Италия!


Препоръчани мнения

Здравей и добре дошла :) Може да поразкажеш малко повече за себе си - в Италия ли живееш? От колко години? Къде си пътувала, къде ще пътуваш и т.н. В противен случай създаваш кривото първо впечатление, че си само тук за да си рекламираш сайта, което уверявам те, ще постигне ефект от ден до пладне :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравей и добре дошла :) Може да поразкажеш малко повече за себе си - в Италия ли живееш? От колко години? Къде си пътувала, къде ще пътуваш и т.н. В противен случай създаваш кривото първо впечатление, че си само тук за да си рекламираш сайта, което уверявам те, ще постигне ефект от ден до пладне :)

 

За незнаещите: зад този хубав, качествен и стойностен проект стои не кой да е, а Виолина Христова, която едва ли живее във Велинград и която знае доста повече от много "домоотраснали" експерти тук, а и на други места...

 

Виолина Христова: http://www.24chasa.bg/search.asp?what=%D0%92%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0

 

Виолина Христова: www.sofiarim.com/

 

А за Виолина Христова като създател на легендарния сайт "пронтософия.ком" (жалко, че той отиде в небитието), думите са слаби.

 

Така или иначе, другари, пийте от извора. Пийте!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте отново!

Тъй като нямам опит с подобни форуми на български и за пръв път се регистрирах, не успях да се включа отново снощи....Но с най-голямо желание ще участвам отсега нататък, защото пътешествията са моята страст и ще ми бъде много приятно да обменям идеи и опит с всички вас!!!

След малко потеглям за Пулия на поредното пътешествие и обещавам веднага като се върна да се включа другата седмица! Най-сърдечни поздрави на всички магеланци!

 

 

post-4339-0-93983000-1446796254_thumb.jpg

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Maiale, закачлив си рано сутринта :) 

Не всички познаваме Виолина, но бихме се радвали наистина представянето да е от нея. 

 

Добре дошла, Виолина! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравей и добре дошла! Италия е мечтана и все още неосъществена дестинация от ранните ми младежки години. С удоволствие ще чета сайта ти и ще се подготвям за пътешествието си. Или поне ще продължавам да правя планове. :)

Връзка към мнение

Когато едно нещо е добро, е задължително да се говори за него. А когато тук се включи експерт като синьора Христова, е, тогава това значи много...

 

Без да измествам фокуса от това толкова симпатично събитие към себе си, когато кръстосвам пътищата на Италия, още от бившето ГКПП Фернети започвам да чета статии на своите туристи, като винаги посочвам източника. Особено им допада: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1899157

 

Тъй че, както се разбрахме с Вас, към еспресото ще добавя и "спремута".

 

Па ако някой ден ми напишете и една статия за Лаура Паузини, ще бъда благодарен. Апропо, днес и Лаура и Джана Нанини издават нови дискове.

 

Да е живо и здраво отрочето www.sofiarim.com/, да "иляди". С възхищение към Вас, синьор Аросто

 

Връзка към мнение

За незнаещите: зад този хубав, качествен и стойностен проект стои не кой да е, а Виолина Христова, която едва ли живее във Велинград и която знае доста повече от много "домоотраснали" експерти тук, а и на други места...

 

Виолина Христова: http://www.24chasa.bg/search.asp?what=%D0%92%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0

 

Виолина Христова: www.sofiarim.com/

 

А за Виолина Христова като създател на легендарния сайт "пронтософия.ком" (жалко, че той отиде в небитието), думите са слаби.

 

Така или иначе, другари, пийте от извора. Пийте!

 

Прасчо, тук не става дума за това кой стои зад въпросния сайт, а кой (и защо) го представя тук.

Нали се сещаш - аз мога да плесна тук връзка към amazon.com, но това не означава, че съм Джеф Безос. Още повече, че съвпадението на имената Виолина и Адриана е не е достатъчно голямо, за да приемем, че едната е другата.

 

Тук се появява нов потребител и с първото си включване, преди още да се е представил, ни предлага някакъв сайт. Аз какво да си помисля, на базата на наличната информация?

Ако ти беше дал тази препратка, щеше (за мен) да е друго - зная те кой си, що си, какъв си... и за какво се бориш.

 

Това, дето някой живее или не живее във Велинград, не му отнема точки от общата оценка. А това, дето някой пише за „24 часа“ - му. Разбира се, в крайна сметка съвсем други фактори натежават повече.

 

 

 

...Така и така сме подхванали темата - виж тук, из по-долните абзаци. Може пък да ти е интересно :)

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Добър си, както винаги. Когато пловдивската мисъл говори, и софийските прасета мълчат.

 

Следя авторката от много години, добра е. Препоръчвам източника. А това, че Велинград се римува с Вечния град ИЧ не е случайно... :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мисля,да, аз съм старомоден патриот, харесвам всички страни, но най-много собствената си.Иначе, уелком.

Ставаме двама. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте от Рим!

 

Четох, четох скоро аз, че италианските висшистки имат проблем при намирането на мъж с подходящ образователен ценз... :lol:  Мигар нещата са толкоз зле на Ботуша? Как е "пазара" на любовта? Един въпрос, който сериозно ме интересува.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Познавам много неомъжени висшистки в Италия, ако това те интересува :)  Но всичките прекалено претенциозни и капризни, така че явно това им е проблемът, ако все още не са омъжени на 45...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Много бих се радвал, когато имаш време и желание, да пишеш що за същества са италианките, как се женят и развеждат, вярно ли е, че при развод италианката взема всичко и мъжът остава "гол като пушка". Макар и да имам доста наблюдения по темата за италианките, там ми е малко " тъмна Индия". Вярвам и за съфорумците ще е интересно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.