Прескочи до съдържание

10 000 мили от Emirates ми изтичат


Препоръчани мнения

Идеи за нещо смислено, което да направя с тях?

Мога да взема разни дреболии от магазина им, но изглежда няма доставка до България или пък е 50$, такава цифра видях и не си струва.

Стигат за one way билет на EasyJet, но пък няма избор на дестинации, само Лондон, а може и да се доплаща за него, не съм стигал до края на резервацията, само отначало на някои дати дава 7500 мили.

Някой ако е имал подобна ситуация ще ми помогне много.

 

Връзка към мнение

Aми много подобна ситуация - имам много скоро изтичащи към 30,000 мили на Qantas и съм в потрес какво да ги правя.

Звучат много, но в крайна сметка гледам покриват еднпосочен Сидни - Мелбърн примерно.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Aми много подобна ситуация - имам много скоро изтичащи към 30,000 мили на Qantas и съм в потрес какво да ги правя.

Звучат много, но в крайна сметка гледам покриват еднпосочен Сидни - Мелбърн примерно.

 

С Qantas милите можеш да си купиш ваучери за Jetstar, които имат полети до доста дестинации. Все в някакъв момент може да се наложи да летиш с тях, а и със сигурност е по-добре отколкото да изгорят милите.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Идеи за нещо смислено, което да направя с тях?

Мога да взема разни дреболии от магазина им, но изглежда няма доставка до България или пък е 50$, такава цифра видях и не си струва.

Стигат за one way билет на EasyJet, но пък няма избор на дестинации, само Лондон, а може и да се доплаща за него, не съм стигал до края на резервацията, само отначало на някои дати дава 7500 мили.

Някой ако е имал подобна ситуация ще ми помогне много.

И аз имах - взех до Рейкявик с Easy. Сомбинирай нещо интересно от Лондон. Само гледай да е някой друг месец по-рано, че иначе искат повече от 10k, а от Емиратите не можеш да докупуваш с българска карта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз имах - взех до Рейкявик с Easy. Сомбинирай нещо интересно от Лондон. Само гледай да е някой друг месец по-рано, че иначе искат повече от 10k, а от Емиратите не можеш да докупуваш с българска карта.

A доплащаш ли някакви такси или билета се плаща само с милите? 

Връзка към мнение

A доплащаш ли някакви такси или билета се плаща само с милите? 

 

Не се доплаща нищо. Правил съм заявката през страницата на Емиратите. Те имаха специална форма за EasyJet. После (10 тина минутки) по мейла получих от Изи билета (платен с карта от Емирейтс). В билета си само с ръчен багаж, ако искаш повече - пазаруваш си от Изи отделно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да може да купиш билет към Изи или нещо друго но ги използвай!!!! За Qantas може да ги използваш за един ъпгрейт със Емирите, защото те са с код-шеър.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.