Прескочи до съдържание

Испания - Мексико от 215 Евро


Препоръчани мнения

Мадрид, Валенсия - Канкун, Мексико

 

Цял ден днес из пиратите и тям подобни се върти тази оферта:

https://www.flipo.de/en/reservation/show/355?aid=fly4freecom&src=CAL

а тук никой не я промотира. Цените почнаха леко да се вдигат и някои дати изчезнаха, но все още се намират де.

post-883-0-99036800-1447097333_thumb.png

На никой ли не му се ходи на моренце през зимата?

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
 

Пускай смело :)

 

Ето дати и още цени:

http://www.viajerospiratas.es/vuelos/vuelos-baratos-a-cancun-desde-solo-215-euro-ida-y-vuelta

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Пускай смело :)

 

Ето дати и още цени:

http://www.viajerospiratas.es/vuelos/vuelos-baratos-a-cancun-desde-solo-215-euro-ida-y-vuelta

Аааа, и за секунда не съм се съмнявал, че ще изскочиш с по-ниска цена :lol:

 

Но заглавието не си го формулирал съвсем правилно. Не е само по празниците, подобни цени има до юни '16 вкл.

http://www.fly4free.com/deal/europe/hot-super-cheap-flights-to-mexico-from-spain-for-only-e241/

Редактирано от Petkan
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ха, аз купих 27 февруари - 1 април  Мадрид - Мексико  за 280 евро.  Дано нещо не съм сбъркал, че от немски нищо не разбирам.

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Ха, аз купих 27 февруари - 1 април  Мадрид - Мексико  за 280 евро.  Дано нещо не съм сбъркал, че от немски нищо не разбирам.

 

Толкоз път за 3 дни? :O  Добре че е високосна годината, та да си разпуснеш по за дълго :)

Връзка към мнение

Толкоз път за 3 дни? :O  Добре че е високосна годината, та да си разпуснеш по за дълго :)

Един месец и три дни.. :) и аз това си помислих в първия момент :D

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ха, аз купих 27 февруари - 1 април  Мадрид - Мексико  за 280 евро.  Дано нещо не съм сбъркал, че от немски нищо не разбирам.

Супер, честито!

Да видим дали ще се засечем там

Връзка към мнение

Направо да отварям нова тема и да си публикувам програмата. Само трябва да я актуализирам като добавя още 3 дни.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Един месец и три дни.. :) и аз това си помислих в първия момент :D

:blush:  :blush:  :blush:  Голям математик съм, няма що :blush:

 

Честито Оги! Давай с програмата, пък ние да вземем нещо наготово от нея :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Има още много дати до март включително и може да се смъкне до към 260 евро за най-запалените ;)

Програмата на Оги е много хард за мен , но ми даде много насоки и ще избирам от нея като му дойде времето.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Имам следният въпрос. Изпратиха ми електронните билети и там всички часове на полетите са с един час по-рано от сайта , на който резервирах. На някой случвало ли му се е подобно нещо и кое е вярното разписание?

Връзка към мнение

Тая далаверка излетя ли вече?

В момента не мога да изцедя нищо под 500 Евро за тази дестинация :wacko:

Връзка към мнение

За мен е интересно какво точно се е омазало при тарифирането , та тези цени излизаха през поне четири-пет авиокомпании и можеше да се резервират от най-различни агенции.

Примерно полети на KLM с отсечка на връщане AMS-MAD изпълнявана от LAN и подобни комбинации.

Връзка към мнение

Имам следният въпрос. Изпратиха ми електронните билети и там всички часове на полетите са с един час по-рано от сайта , на който резервирах. На някой случвало ли му се е подобно нещо и кое е вярното разписание?

На сайта да не са в централно европейско време? Спомена, че си се борил с немския.

Връзка към мнение

Имам следният въпрос. Изпратиха ми електронните билети и там всички часове на полетите са с един час по-рано от сайта , на който резервирах. На някой случвало ли му се е подобно нещо и кое е вярното разписание?

Най-добре си провери с компанията по номерата на полетите, иначе кой знае какво се е омазало (предполагам агенцията)

Връзка към мнение

Имам следният въпрос. Изпратиха ми електронните билети и там всички часове на полетите са с един час по-рано от сайта , на който резервирах. На някой случвало ли му се е подобно нещо и кое е вярното разписание?

И нашите за Мавриций са същата работа. На сайта, от който са купени (френски), часовете бяха с 1 напред от тези, които са заложени от Turkish. Може още да не са си коригирали часовниците с 1 час назад по зимното часово време  :lol:

 

Това изобщо не е обезпокояващо. Както е писал романсера, най-сигурно е да си провериш часовете на полетите по номера им в разписанието на сайта на авиокомпанията, с която ще летиш :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.