Прескочи до съдържание

Ъпгрейд за вътрешен полет с България Еър


Препоръчани мнения

Авиокомпания: България ЕР


Маршрут:: София - Варна / Бургас


Цена:: 0.0


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 15.11


Примерна дата на връщане:: 30.12


Сайт за резервиране::


Период на резервация:: 15.11 - 30.11


Период на пътуване:: 15.11 -31.12

Изтичат ми някакви точки (2500) с България Еър до края на месеца.

Няма да ги ползвам, а и те стигат единствено за ъпгрейд на вече закупен билет от стандартна към бизнес класа (каквото и да значи) на вътрешен полет.

Т.е. ако някой ще пътува по направление Варна / Бургас - София с БГ Еър, има закупен билет (периодът няма значение) нека драсне, пък аз ще му ъгредна билета за бизнес класа.

Това до края на ноември :)

 

Общите условия на Fly More го позволяват

https://www.air.bg/bg/use-points

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Отключвам пак, чакайки други желаещи.

Дано имаме магеланец резервирал/ще резервира в някое от посочените условия.

 

Има детайли, според условията на програмата:

"2. Превоз в бизнес класа при закупен билет за икономическа


Необходим брой точки

 

Вътр. Полет Двупосочно

2 000

 

Искането за преиздаването на билет в бизнес класа трябва да е направено минимум два работни дни преди деня на съответния полет. Правото за преиздаване на билет може да бъде преотстъпвано на други лица. Повишаване на резервационната класа от икономическа до бизнес класа не се разрешава по съвместните полети, изпълнявани от други авиокомпании, както и за билети издадени в следните класи:
- промоцонални тарифи (economy class promotional, economy class saver) в класи O,U,W,Y,P,A
- тарифи по специални договори с други авиокомпании в класи T,B,A,Q
- младежки, групови и индивидуални туристически пътувания в класи V,G,E

*Има възможност за използване на точки за превоз в бизнес класа за еднопосочен билет. Тогава необходимият брой точки е половината от посочените за двупосочен билет в таблицата."

Връзка към мнение

Хубав подарък за качване до бизнес :) За 300 кинта сърби ли го някой за двупосочен до варна на тарифа X ?

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Хубав подарък за качване до бизнес :) За 300 кинта сърби ли го някой за двупосочен до варна на тарифа X ?

 

Знам. То и "един бизнес клас", че и за 40-50 мин., но ако има някой да може да ползва.... :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Общо взето на практика показва пълното безсмислие от програмата им :)

Разбира се немога да кажа, че тяхната програма струва, но не е напълено безсмислена.  Аз съм летял в бизнес класа с точки и т.нар. безплатно пътуване макар и да не е безплатно ми е позволило да сменям датата на пътуване безплатно.  Това са  два много приятни бонуси.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.