Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Излезна ми съобщение за нови / стари/ карти в гугъл.. 

Та пробвахте ли го и откривате ли някакви по-сериозни разлики?

post-21-0-04021400-1370467457_thumb.jpg

Това ще ми е утрешната разходка, ако се отвори дупка в работата... B)

Връзка към мнение

Официално май все още е с покани. Аз май не съм чак толкова нетърпелив и ще изчакам да го пуснат на всички. Искрено се надявам да не е по-тежък, че телефона ми се задъхва и в момента...

 

Неофициално четох за начин да си го отключиш с малка редакция на cookies, малко ми се губи линка в момента...

Връзка към мнение

Да. Мен ме поканиха.. просто си цъкаш по линковете в гугъл и те ти изпращат покана да го пробваш.

Дано наистина не е много тежък.

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

 

Това, ако не се лъжа си е баш новия, демек новия от онова време, но още не е пуснат за всички потребители :)

Връзка към мнение

На мен новия не ми допадна и се върнах към стария. Дано само в един момент не ни задължат всички да минем на новия. 

 

От днес направо ме натриса на новата версия, която е бая тежка и пренакичена  с ненужни ефекти.

Връзка към мнение

Защо толкова често новите неща се оказват толкова калпави ?

Като почнем с недоразумението Уиндоус Виста , през iOS 7 , новата поща на Yahoo , та сега и Google Maps ....

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Особено новата поща на яху , която яко ми къса нервите :mad:

Новият Google , на който инструментите вместо удобното горе на лента излизат в някаква идиотска таблица отстрани също ... :(  Има ли чалъм да си върне човек стария изглед? :rolleyes:

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.