Прескочи до съдържание

София - Много градове в Щатите ~350 Евро


Препоръчани мнения

Цена с Маестро през http://liligo.fr, а като нищо и по-евтино, но другаде.

Тотална разпродажба, явно. Дати има всякакви, но без баш празниците.

Офертите са с различни авиокомпании, но повечето се въртят през Италия/Франция/Амстердам.

 

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Аз намирам и за 350, бая оферта е, и няма дълги прекачвания, стига наще да си свършат работата изглежда много добре.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да видим дали някой ще го извърти да връщането да е от Маями :D

 

PS: Май за сега liligo.fr ---> gotogates е най-евтиното, но продължавам да търся, ако се открият OJ офертата ще е брутална.

Редактирано от MARTiNSHO
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте, 

за интересуващите се , както macf1an спомена, има дати от януари до май на цени от 350-360 евро, но не само за Ню Йорк, същите цени и дати ги има  и за София- Бостън -София...през  liligo.fr ---> gotogate.fr  с Маестро.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

Вашингтон и Филаделфия излизат на същата цена. Вероятно и всички останали по-големи градове от източното крайбрежие на САЩ.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Край, спирам да чета този форум, ще получа удар, няма отпускаааааааа. :angry:

Много точно обрисува емоционалното ми състояние, с разликата, че при мен отпуска има, но не намирам съмишленици. Иначе колко прекрасно звучат 2-3 седмици с кола от Ню Йорк до Маями! Не знам как седи въпросът с колите под наем де, не съм проучвала.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много точно обрисува емоционалното ми състояние, с разликата, че при мен отпуска има, но не намирам съмишленици. Иначе колко прекрасно звучат 2-3 седмици с кола от Ню Йорк до Маями! Не знам как седи въпросът с колите под наем де, не съм проучвала.

Ние миналата и тази година направихме подобен дълъг трип и то точно с кола под наем. Ако те интересува нещо конкретно, може да пишеш :)
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.