Прескочи до съдържание

Пловдив ейр//Plovdiv air


Polina

Препоръчани мнения

Ахахаха, помислих си, че темата е шега :D Ако тези таргети са верни и даже и lowcost я направят, то маса народ ще почнат да ходят до Пловдив. Дестинации като Измир, Истанбул, Атина, Букурещ, Белград и Тирана са без евтина конкуренция при нас.

Връзка към мнение

Много ми липсва алтернатива на полети до Истанбул. Монополистът търкиш еърлайнс дразни много с тези цени по отсечката. Дано да се случи. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Не знам каква им е идеята, но не мога да си представя, че подобна авиокомпания може да работи на печалба...

 

Преди една година и за директни полети до САЩ се говореше, но и тази идея се провали в зародиш...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз честно казано го приемам малко на шега и като допълнителна реклама на летището след съботната случка. 

Ако залетят обаче, няма да е лошо. Никак даже. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

От миналата година се стягат за това. С лапването на двете летища тези 600 + млн. им идват сладък подарък :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Тая партенка я изтупват всяка година,преди беше някакъв бг бизнесмен с френско гражданство,сега Пламен Янков.Пък може да е удобен момента да се "наложи" нов модел и схемата да е удобна,пък момента с Уиз да е много шум за нищо. Ето същата статия от 2014 та,артиста обаче е Лилчо Лилов. http://www.marica.bg/летим-по-света-с-пловдив-еър-news309982.html

Редактирано от Botko
Връзка към мнение

А дали няма връзка и с "активното мероприятие" от последните дни. Снощи си говорихме дали Фрапорт няма да е новия концесионер на летище Пловдив. "Те" ги умеят тия неща.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Като прочета нови линии от Пловдив рядкп дочитам темата. Това още от дискусиите в БГ спотърс.

А това как столица на културата не можела без пълнофункционално летище ...не знам Сеговия , Грац , Брюж и куп други да разполагат с такова.

Връзка към мнение

На мен ми звучи малко бутафорна цялата тази работа с Пловдив ер. Как след една издънка на летището, започнаха да раздуват подобна информация? Но ако пловдивчани се вземат в ръце и проекта се окаже истина, мисля, че ще е само от полза. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А бе те аутлет център мислят да строят в района на летището,ти сега бутафорна... Ще го направят, ще го направят! :) 

Цък-цък!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не знам това в темата за Вятъра ли да го пусна или тук.. ;) Щото...нещо вятъра намаля и лъснаха "идеите" и спасителните планове!

.................

Летище "Пловдив" предстои да бъде дадено на концесия, а на концесионера ще бъдат предоставени възможно най-облекчени условия.


Това съобщи министърът на транспорта Ивайло Московски в Китай дни след ситуацията с инцидентното кацане на самолет на аеропорта, който е принуден да затваря врати през нощта.

Министър Московски обясни, че министерството няма право да финансира летището, защото е търговско дружество и то трябва да се самоиздържа.

"Ако не се намери концесионер за летище "Пловдив", има реална опасност то да затвори", каза още транспортният министър.


Read more: http://news.plovdiv24.bg/599415.html#ixzz3sVcelPvz
 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.