Прескочи до съдържание

Франция - Рио 350 Евро


Препоръчани мнения

Има пак оферта включително за Ница. Не е 150 евро , но цената също е много добра  383 евро с Луфтханза  :

 

https://www.flipo.de/en/calendars/list/480?aid=fly4freecom

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Има пак оферта включително за Ница. Не е 150 евро , но цената също е много добра  383 евро с Луфтханза  :

 

https://www.flipo.de/en/calendars/list/480?aid=fly4freecom

Има и за около 350:

http://www.fly4free.com/deal/europe/amazing-deal-flights-from-france-to-brazil-from-only-e353/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Амстердам си е доста скъп за позициониращи полети , особено ако се налага нощувка в една или двете посоки.

Ница също , но оригиналният пост беше насочен към Калоян който си живее там и му е домашното летще така да се каже :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Би било много удобно, след предното разочарование. След което разбих на 2 пътувания до Италия (Торино и Рим) които вече минаха, предстоящо до Париж за празниците. Ако бях почакал, щях да се възползвам :( Друг път живот и здраве. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Въпросче към "Старите кучета":

Цената достатъчно висока ли е, за да бъде издаден билет?

При предишните оферти от 150 до 190 е - аз поне не успях да се доредя до билет- хахахах

Връзка към мнение

По принцип зa около 460 евро имaше онзи ден, a предполaгaм и сегa София-Сaо пaуло с Aлитaлия и Еърфрaнс. Зa Рио беше по-скъпо, но не съм гледaл. Не знaм товa дaли е евтино де. Aмa дa си го кaжa, след кaто имa темa.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

По принцип зa около 460 евро имaше онзи ден, a предполaгaм и сегa София-Сaо пaуло с Aлитaлия

Имаше и продължава да има, но не за 460, а за 547 евро.

Пак е прилична цена, въпреки че сме виждали (че и ползвали ;) ) и много по-ниски цени по трасето. :)

Връзка към мнение

Е тук ставаше дума конкретно за Ница и без нужда от позициониращи полети.

Затова цената си беше даже много добра ;)

Връзка към мнение

Имаше и продължава да има, но не за 460, а за 547 евро.

Пак е прилична цена, въпреки че сме виждали (че и ползвали ;) ) и много по-ниски цени по трасето. :)

Aз зaтовa проверих, кaто видях нa итaлиaнците промоциятa зa 547 и дaвa в комбинaция с фрaнцузите зa под 500. Кaто се приберa могa дa кaжa къде съм гледaл и примерни дaти и кaрти зa резервaция.
Връзка към мнение

500-550 евро си е прекрасна цена, на един билет и едно прекачване в Европа.

Ако тръгваш от Европа, с позициониращи полети и дебнеш промоции може и 300, ама това е друго.

Аз в обратната посока на под 1000 се радвам.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

500-550 евро си е прекрасна цена, на един билет и едно прекачване в Европа.

Ако тръгваш от Европа, с позициониращи полети и дебнеш промоции може и 300, ама това е друго.

Аз в обратната посока на под 1000 се радвам.

 

 

При тебе не става ли да купуваш примерно два двупосочни и да ползваш само по едната отсечка ? 

Разбира се при някоя от ултратънките промоции :)

Връзка към мнение

Не, защото на Европа - Бразилия - Европа не мога да пропусна началото.

Аз нещо пробвах да ги разтегля по половин - една година, за да ги ползвам в двете посоки, ама тия цени никога не излизат за по-дълги срокове.

Засега ще карам на мили, имам за един път още :-)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Погледнах сега и от раз при произволни дати ми даде София-Сао Пауло за 481 евро с мастеркард дебит с по едно прекачване и малко чакане с КЛМ и Еърфранс и КЛМ и Алиталия. А до Рио по 560 евро.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.