Прескочи до съдържание

Кьолн - Варадеро - 500/600 евро


Препоръчани мнения

Това ще да са новите полети на Germanwings/Eurowings. Не мога да видя в момента, но в сайта им същите цени ли са: http://germanwings.com. С малко повече късмет сигурно може да се напаснат с полетите на Уиз до Кьолн и да се получи добра цена. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Напасват се идеално, има билети до Кьолн и обратно за 40 евро. И да, полетите са на Germanwings/Eurowings. И заслугата за откриването им е на Влади :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

:) Нагодих не е точната дума, набутах се със 214 лв. за отиването, но иначе просто не можех да спя. Сега ми е мирна главата. Куба, идвам, любов моя!!! vlady, благодаря ти много, много!

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Куба, идвам, любов моя!!! 

Отиди, виж, върни се, и ни разкажи. Че от известно време ме мъчи една дилема - Куба или Мексико, Мексико или Куба?!? И на двете места ще отида, но тази пролет ще има време само за едното  ^_^

 

Честито! Съвсем скоро ще имаш една мечта по-малко, и освободено място за поредната нова ;)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Здравейте,

 

След като ми изтекоха очите, да търся билети за заветната Куба, попаднах на вашия чудесен форум и опитвам да се възползвам от офертата. За съжаление обаче, няколко пъти не ми се получи и не мога да разбера къде ми е грешката... :(

 

Някой има ли представа, дали в tuifly.com може да се плати с дебитна карта?

 

Предварително благодаря! :)

Връзка към мнение

Koe не ти се получава , плащането ли ?ю

 

 

Ето картите които приемат и само Visa Electron виждам тук  дебитна от наличните в България.

Пробвай ако имаш такава , ама не винаги родните минават.

 

 

 

 

 

post-140-0-49535000-1449856581_thumb.jpg

Връзка към мнение

То при дебитните е голяма мътилка. Много често от една банка минават , от друга не.

Пробвай с такава на друга банка или намери крефитна.

Връзка към мнение

Здравейте,

 

След като ми изтекоха очите, да търся билети за заветната Куба, попаднах на вашия чудесен форум и опитвам да се възползвам от офертата. За съжаление обаче, няколко пъти не ми се получи и не мога да разбера къде ми е грешката... :(

 

Някой има ли представа, дали в tuifly.com може да се плати с дебитна карта?

 

Предварително благодаря! :)

Опасявам се, че не.

All passengers must pay the total price straight away when making a booking. At the moment, we accept Visa, Visa Electron, MasterCard/Eurocard, Diners Club, AirPlus and American Express credit cards. If you have a bank account in Germany and do not have one of the above credit cards, you can also pay by ELV direct debit. However, payment by SEPA debit is only possible if there are at least 9 days between the date of booking and the date of your flight. Payment by ELV direct debit is not possible from a savings book/ account. If you cannot use any of the payment methods stated above, we recommend that you book through a travel agency which accepts cash payments.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.