Прескочи до съдържание

Будапеща или София до Токио - 240 до 300 Евро.


Препоръчани мнения

Една много добра оферта от германските пирати "return flights to Tokyo already in budget € 253 Turkish Airlines". Офертата е през японския сайт на Еxpedia. Има полети от Брюксел до Токио и Осака. Като до Токио са €253, а до Осака €303.

 

 

П.П. Немския ми е много тъмна материа и съм използвал чичко гугъл, така че се извинявам, ако има грешки :)

Редактирано от Kамен
  • Харесвам 12
Връзка към мнение

OJ: SOF-NRT-BUD излиза 300е, като може да се направи с 14ч престой в Истанбул и прибиране от там.

Как въвеждаш OJ в expedia.co.jp?

Връзка към мнение

Как въвеждаш OJ в expedia.co.jp?

 

Още в началната страница - мулти дестинации и те така.

post-2633-0-23444500-1449069815_thumb.jpg

 

Предполагам 13 часовия стоп е за да може да се чекира багажа до Истанбул ... и оттам директно към Бг.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много приятна оферта, видях я днес в офиса, но не посмях да изненадам половинката без да питам. Сега след една биричка, поех инициативата и погледнах цените за октомври. Бяха с много малка разлика от тези през пролетта, все пак точно 300Е на човек от Брюксел. Живот и здраве, второ посещение ни чака.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Имайте предвид, че цената реално е 240 евро за София - Нарита - Буда.

Всичко отгоре е надценка, която може да потърсите подходящ сайт и да избегнете.

Трябва да е японски, задължително!

Най-удобно може да търсите дати в matrix.itasoftware.com с начална точка SOF,BUD , крайна точка NRT и sales city Tokyo

 

Edit: По някаква причина в действителност само експедия показват тази класа .. Може да си търсите на воля в японския kayak или skyscanner

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Погледнато реално, като ще трябва да се каца при обратния полет в Будапеща, после трябва до България, то тези40 000 йени, т.е. спестените 10 000 йени губят смисъл, така че май остава само Соф- Токио - за 51 000 йени - ретърн цена на човек. 

 

Освен това, погледнах отзивите за А330 на Търкиш и хората дават много лоши отзиви за удобството на икономичната класа за полет 12 часа... май ще се пропусне. 

 

Да се надяваме че Аэрофлот ще пуснат отново някоя промоция и билети за по 600лв на човек, както имаше такава промоция преди месеци...

Редактирано от delial
Връзка към мнение

Може да си слезеш в Истанбул, стига да се оправиш с багажа - или ръчен, или да ти го чекират само дотам.

Връзка към мнение

За двама души по 1 седмица, няма как да минем само с ръчен багаж, поне не ние де  :lol: , а как да съм сигурна, че ще се съгасят да чекират багажа само до Турция? 

Връзка към мнение

За двама души по 1 седмица, няма как да минем само с ръчен багаж, поне не ние де  :lol: , а как да съм сигурна, че ще се съгасят да чекират багажа само до Турция? 

 

Няма как да си сигурна, по принцип с дълъг престой се съгласяват, но няма гаранция. В най-лошия случай ще отидете до Будапеща и ще си хванете автобус от там. (Мисля, че автобуса е около 90-100 лв еднопосочен, така че пак спестявате по 80-90 лв на човек.)

 

Аз лично обаче бих избрал да си летя до София и да платя по-високата цена, вместо да се таркалям още 10-12 часа с автобус от Будапеща след дългите полети и прекачвания.

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За двама души по 1 седмица, няма как да минем само с ръчен багаж, поне не ние де  :lol: , а как да съм сигурна, че ще се съгасят да чекират багажа само до Турция? 

Аз като съм сам, минавам с ръчен багаж за 2 седмици  :)

Иначе, като купувате билета правите престой в Истанбул от поне една нощ или поне 12 часа, ще ви регистрират багажа само до Истанбул.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Погледнато реално, като трябва да пътуваме още два дни до Сф от Будапеща, ами то не си е работа. На практика тези спестени300 лв от билета до Будапеща, ще отидат в транспортни разходи до София. А като цяло, 700 лв на човек до Токио от Сф не е лоша цена, но може и повече да се спести. Засега фактът, че хората недоволстват от комфорта на А330 на Търкиш и то за полети над 12 часа, както е в случая, мисля, че ще окаже влияние. С удоволствие, ако Аэрофлот пуснат промоция ще купя билети - и храната им е добра, и са дружелюбни, и самолетите им са с достатъчно място в икон. класа за дълги полети.


Аз като съм сам, минавам с ръчен багаж за 2 седмици  :)

Иначе, като купувате билета правите престой в Истанбул от поне една нощ или поне 12 часа, ще ви регистрират багажа само до Истанбул.

но в Турция пак трябва разправии за прибиране до България, което не ми харесва... обикновено си спестявам такива главоболия, че ми се разваля кефът от екскурзията, а при наличие на полет с по-малък престой на Ататюрк, шансът да ни дадат хотел за овърнайт е нулев. :lol: 

Връзка към мнение

Аз съм летял почти същия полет с А330, до Сеул. Комфортът си беше екстра, храната също, мултимедията на ниво.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз съм летял почти същия полет с А330, до Сеул. Комфортът си беше екстра, храната също, мултимедията на ниво.

четох отзивите в сийтгуру , иначе с турците сме летели само до Ататюрк - на отиване - боинг - добре беше, широко и приятно, но на връщане в А321 - кошмарна работа - без крака останах на средната седалка

Редактирано от delial
Връзка към мнение

Май не ме разбра. Като имаш престой в Истанбул, можеш да си чекираш багажа дотам. Там си го взимаш от лентата и заминаваш директно за София с друг транспорт. Няма разправии, няма безплатен хотел, освен ако сте много нахални  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Май не ме разбра. Като имаш престой в Истанбул, можеш да си чекираш багажа дотам. Там си го взимаш от лентата и заминаваш директно за София с друг транспорт. Няма разправии, няма безплатен хотел, освен ако сте много нахални  :)

а има ли вероятност да ни чекират от Токио задължително до Будапеща, без да се съобразят с това, че имаме над 12 часа престой

Връзка към мнение

Ако имаш нощувка няма такава вероятност. Ако пристигаш сутрин рано и заминаваш вечерта не съм сигурен

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.