Прескочи до съдържание

Москва и Санкт Петербург


Препоръчани мнения

Имали още желаещи за Москва и Санкт Петербург .  Търся си другарче, датите са 30 май - 6 юни. Май са малко дните, но така напасват цените Бургас - Москва 30.05 , Москва- Санкт Петербърг и връщането  Санкт Петергург - София на 6.06. Общо цената  на трита полета около 170 евро.

Много сам навита , ако има някои с такова желание  да ми пише . По принцип не търся лукс, знам , че дестинацията е скъпичка, не съм гледала даже хотелите, но нещо по икономично сигурно ще се намери. Не пушачка съм, интересувам се от забележителности, обичам природата ...  ходя по много , максималистка съм. Щом днес съм тук , защо да не видя максималното , утре може да съм другаде....това ми е принципа. се радвам на всяко обаждане.  Билетите са през aviobilet.com 

Редактирано от ZORI
  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Първо си провери разноските за визите и условията. Без приглашение сумите рязко ще скочат дори и само от изискването за предплатени нощувки в хотели 4 и 5 звезди.

В най-лошия случай ( с посредническа фирма) визата може да стигне до 100-130€, без каквито и било главоболия и приглашения.

Редактирано от epetkov
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

178лв - за виза туристическа,плюс 20лв за застраховка за 10 дни/ по 2в лв на ден /.Виза без приглапения,

без хотели, без главоболия, направо от фирма, става за 10 работни дни.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.