Прескочи до съдържание

Milano - Los Angeles/Las Vegas - Milano


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Lufthansa


Маршрут:: Milan - Los Angeles/Las Vegas - Milan


Цена:: 355


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 17.05.2016


Примерна дата на връщане:: 01.06.2016


Сайт за резервиране:: expedia

http://www.fly4free.com/deal/europe/star-alliance-sale-fly-from-amsterdam-milan-paris-to-usa-and-canada-from-only-e315/

 

Тук я има офертата, има много дати, с малко врътки вероятно цената ще падне още. Има Ванкувар и Монтреал, както и тръгвания от Париж и Амстердам, но май Милано е най-лесно.

Enjoy!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Същите оферти ги има и на www.flipo.de. Току що си взех два билета са септември 2016 (моите дати са 22 септември - 11 октомври) от Милано до Лос Анджелис.

 

В бързината сбърках една буква в името си ;) ,надявам се да не е проблем. Писах и на flipo.de и на Луфтханза за това.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Твърде вероятно е сгрешена тарифа и това с писането към АК е нещо не много долюбвано в тия среди ...

Ще се разбере де.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

...и това с писането към АК е нещо не много долюбвано в тия среди ...

 

Знам, че е така, но преди години брах големи ядове заради сбъркано име на летището в Амсрердам.

 

Иначе имам издадени билети вече, както и потвърдена резервация. Може и грешка да е но човек трябва да пробва.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ти хубаво им пиши, ама им пиши като мине грешката... Че сега има вероятност да спре. Иначе то самия линк от fly4free те прекарва към flipo.de, но с играчка през матрицата цените падат и може да се резервира навсякъде :)

 

PS: То е минало вече, само можем да се надяваме достатъчно хора да се  възползват, според мен като за West coast цените са доста приятни. С някоя друга магийка даже може да станат чудеса.

Редактирано от MARTiNSHO
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

След като офертата я няма вече налична, а според мен със закупените билети всичко е наред (имам издадени билети и резервацията ми я има дори и на сайта на Луфтханза, дава ми възможност дори да си платя и за избор на място), получих и отговор от Flipo.de , относно грешката във името. Ето какво ми предлагат:

 

 

I would like to inform You about processing name change.

Unfortunately, it wasn´t possible to rebook the flight ticket with new, correct name. The only thing we and airlines can do, is to put remark into Your reservation, so the airline will be informed at Check-In.

VENDOR REMARKS
VRMK-VO/AYY *PLS ACCEPT CORRECT NAME OF PAX1 TSEKOV/KALINMR 1642
Z 15DEC

** OTHER SUPPLEMENTARY INFORMATION **
CARRIER RELATED

3. YY  PLS ACCEPT CORRECT NAME OF PAX1 TSEKOV/KALINMR
4. YY  CKIN/PLS ACCEPT CORRECT NAME OF PAX1 TSEKOV/KALINMR

 

Другия вариант е да се откажа от билетите сам и да си букна наново (само че цената е вече двойна).

 

Какъв съвет ще ми дадете? Реално една сгрешена буква не би трябвало да е проблем, но все пак....

Връзка към мнение

Ами да, общо взето агенцията това може да направи. Не е проблем една сгрешена буква, доколкото знам до три минава.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А може да пишеш и на Луфтханза , щото от опит знам , че ще те гложди докрая.

 

Ще им пиша, но да минат още няколко дни, че може и седмици. Да не вземад да размислят и да ми канселират евтините билети. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Да не вземад да размислят и да ми канселират евтините билети. ;)

 

Шансовете това да стане са около нулата. Билетите не особено евтини, не са купени директно от тях, пътуваш за Щатите (защита от тяхното министерство на транспорта) и т.н.

Редактирано от xisba
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.