Прескочи до съдържание

Мадрид/Мале/Мадрид - 289 Евро


Препоръчани мнения

Понеже така и не успях да букна билетите за Куба, се ядосах и се метнах на тези. Нов съм във вашето така приятно хоби и се надявам да съм уцелил добра оферта...  :blush:

 

Ако някой има полезни съвети за даване - имам домашна Дюлева и Сливова ;) Ако пък офертата наистина е добра, ще се радвам да бъда полезен.

 

П.П. Малдивите не ми е от най-мечтаните дестинации, но имам нужда от малко почивка, която очаквам да получа там.

Редактирано от S.Petrov
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Ами от София с Катар са падали на 400 и нещо. Все пак офертата е добра. Доста е писано за самите Малдиви и ще намериш полезно инфо във форума :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз следя отдавна Малдивите.При промоция на FlyDubai цените са достигали до 400 евро, а при промоция на Катар - 480 евро за двупосочни билети.С тръгване от София. 

Редактирано от alex0001
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дюлева звучи добре. От Мале накъде после? Оказва се, че по-лесната част е стигането до Мале отколкото придвижването по атолите и хотелите поради всеизвестната цифромания там.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Дюлева звучи добре. От Мале накъде после? Оказва се, че по-лесната част е стигането до Мале отколкото придвижването по атолите и хотелите поради всеизвестната цифромания там.

 

 

Сега това проучвам - към кой атол да се насочим, без да се налага да продавам бъбрек :) Изчетох всички пътеписи, които намерих и започна да ми се изяснява кое да гледам при офертите за настаняване. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Мадрид/Мале/Мадрид - 289 Евро

А  вчера следобед тази оферта беше даже за 260eur

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Най-доброто, което аз си спомням за цена до Малдивите е Истанбул-Мале-Истанбул (директен) за 350 евро (по памет), което е по-добра цена за хората в южна България, които имат лесен достъп до Истанбул, отколкото ходене до Мадрид, което не може да падне под 200 лв. и то без багаж.   

 

Връзка към мнение

От южна ходят до Истанбул, но от Северна ходят до Букурещ, от където се ходи до Мадрид за 60-100лв без проблем вече.

Връзка към мнение

Явно не е толкова изгодна, но след като една седмица опитвах безуспешно да букна Куба през tuifly.com, снощи ми изскочи тази и се метнах. Да се надяваме, че с настаняването ще се справя по-добре.

Връзка към мнение

Добра е, не е най най-изгодната, но си е оферта. Иначе трябва да пускаме оферти само, ако са по-ниски от всички останали.

Успехи в търсенето на продължението й.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Според мен и дотук чудесно си се справил и си си направил страхотен коледен подарък. Наслаждавай му се и хич не мисли дали е могло да бъде с някое друго евро по-евтино. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Що пък да не е изгодно. Печелиш разходка из Мадрид т.е. две в едно.

Почвай да правиш плановете за почивката и не го мисли.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сега това проучвам - към кой атол да се насочим, без да се налага да продавам бъбрек :)

 

Вариантът без продаване на бъбрек - гест хаус на населен от местните остров и от там дневни трипчета по красотите.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Здравейте,

Ще бъдем по едно и също време на Малдивите. За сега нямам спътници, но не се боя да съм сама там. Разбира се с компания е по-весело. От октомври преглеждам хотелите и съм направила няколко резервации. Може да обменим информация.

Връзка към мнение

Здравейте, видях че билетите през flydubai са около 545$ за февруари и март, ще има ли някой от вас там по това време, също така намерих доста прилични стаи от airbnb на много приемливи цени, сега си търся и спътник/ци.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.