Прескочи до съдържание

Дубай Entertainer


Препоръчани мнения

Здравей те искам да попитам някой ползвал ли е книгата за Дубай Entertainer . Купих си я ,че ми предстои пътуване и гледам , че в нея има повече от един талон , ние сме осем човека може ли да ползваме талоните без да плащаме втори.И ако някой има нужда от талони за 2015 мога да ги дам , че са ми бонус.Благодаря.

Връзка към мнение

Дубай Entertainer е на принципа плащаш един получаваш два. За всяка услуга предлагана в него има по 3 талона, тоест 6 човека ще платят цената за трима. Тъй като вие сте 8 единят вариант е да си вземете още един Entertainer или просто двама да си платят нормалната цена за услугата. При вас се получава че ще платите такса за 5 човека за дадена услуга , а ще я ползвате 8. 

 

Например ако имате фирма предлагаща сафари в пустинята на цена 200 дирхама, вместо да платите 8х200=1600, вие ще платите 1000 дирхама + 3-те купона от книгата.

Връзка към мнение

Благодаря 

Аз ще я ползвам само за храна, сафари и обиколки съм ги купила от други сайтове в който цената е по ниска от тези в книгата.

Редактирано от Rosi Micheva
Връзка към мнение

Роси, здравейте,

Аз заминавам след няколко дни и бих се възползвала от ваучерите, които не са ти необходими.

Как би могла да стане размяната?

Благодаря предварително!

Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

Здравейте,

Как процедирам в случай че някой предлага отделни ваучери от Entertainer Abu Dhabi и Дубай ?  Ще ми ги изпрати по e-mail , аз трябва да ги разпечатам и без да имам Entertainer  app ще мога да ги използвам ?

Връзка към мнение
преди 12 минути , Kristina Chubrikova каза:

Здравейте,

Как процедирам в случай че някой предлага отделни ваучери от Entertainer Abu Dhabi и Дубай ?  Ще ми ги изпрати по e-mail , аз трябва да ги разпечатам и без да имам Entertainer  app ще мога да ги използвам ?

Трябва да ти ги изпратят по поща. Ние като ходихме се бях договорила и ми ги беше оставил направо на рецепцията в хотела.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.