Прескочи до съдържание

София - САЩ (много градове) от 298 евро


Препоръчани мнения

А,аз си мислех,че коледните подаръци ги взимаме от Еконт и за тях има специална тема! :)

 

Страхотна покупка!!!  :clapping:

Много благодаря  :)  Освен с "Еконт" някой идват и на ел. поща  :P  :santaclaus:  :santaclaus:  :santaclaus:

 

 

Оставям ти да прецениш. Скоро доста поприказвахме , почивай :)

 

Разбира се, че е за огромно благодаря и почерпка при първа възможност! :thankyou:  :thankyou:  :thankyou:

 

Весели празници на всички и сбъдване на всичко за което мечтаете! :good:  :santa:

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

И така честит ми коледен подарък - имам билет за Сан Франциско месец май на цена 320 евро и някакви центове  :sungum:  :sungum: :sungum:

 

Страхотен подарък Деси. Личи си кой е  бил много послушен през годината ;):lol: Пожелавам ти едно незабравимо изпълнено само с положителни емоции пътуване.

Редактирано от Костов
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Страхотен

 

Страхотен подарък Деси. Личи си кой е  бил много послушен през годината ;):lol: Пожелавам ти едно незабравимо изпълнено само с положителни емоции пътуване.

Благодаря много, Костов! Явно съм била послушна ;)  :sungum:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Щом послушните момичета получават такива подаръци , какви ли ще са тези за лошите  ;)

Послушните към Щатите, а лошите към ... някой остров! С малко хора, много пясък и слънце! :lol: Или към някоя планина с уютна хижа, камина и мноооого сняг! :lol:

Сега се чудя от кои да бъда? :unsure:

Редактирано от Mary
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.